Rastgele Film
Yukarı Çık

George MacKay Filmleri

1917 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.6

1917,I.Dünya Savaşındaki iki genç asker olan Schofield ve Blake’e odaklanıyor. Gerçekleştirilmesi imkansıza yakın olan bir göreve atanan Britanya askerlerinin görevi ise; düşman bölgesini geçerek, yüzlerce askerin ölümünü engelleyecek bir mesaj iletmek… İki asker zamanla yarışırken; Blake’in kardeşinin hayatı tehlikede olan yüzlerce askerin içinde olması da görevi zorlaştırmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2019

Where Hands Touch (2018) izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  5.6

Bir büyüme hikayesi anlatan “Where Hands Touch”, 1944 yılının Almanya’sında geçiyor. Annesi beyaz bir Alman (Abbie Cornish), babası ise siyahi bir Afrikalı olan 15 yaşındaki Leyna (Amandla Stenberg), Hitler Gençliği’nin şefkatli bir üyesi olan Lutz (George MacKay) ile tanışır. Lutz’un babası (Christopher Eccleston) önde gelen bir Nazi askeridir. İki genç, her gün değişen bu dünyada alışılmışın dışında bir bağ kurar. Leyna’nın annesi, kızını siyahi bir Alman vatandaşı olduğu için karşılaşabileceği tehlikelerden korumaya çalışmaktadır. Savaş devam ettikçe ve Nazilerin Yahudiler ve muhalifler üzerindeki zulmü artarken, Leyna kendi yolunu çizmek zorunda kalır. Leyna, onun için hazırlanmış ve sahiplenme konusunda tereddütlü olduğu kaderiyle savaşan Lutz’un içinde bir müttefik bulabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2018

Kaptan Fantastik – Captain Fantastic izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.9

2016 Yapımı harika bir film sizlerle.. Dram ve Aile kategorilerinde yer alan Yapım İzleyici ve İmdb juriden tam not alarak Sinema severlerle buluştu.. 8.0 İmbb Puanı izle beyazperde`de boy gösteren yapım . Bir babanın Batı ormanlarından 6 çocuğu ile verdiği mücadeleyi konu ediniyor.. Çocukları için elinden gelen herşeyi yapan Baba onların eğitimi ve yaşamları için tüm fırtsatları değerlendirir.. Oldukça seviyeli ve Tamamı ile bir Aile filmi.. 2016 Yapımı Captain Fantastic - Kaptan Fantastik 2016 Filmi direkizleyin.com izleyicileri için 1080p Film İzleme kalitesinde upload edilmiştir.. Keyifi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2016

Marrowbone – Karanlık Sır (2017) izle
 • Site
  9.6
 • IMDB
  6.6

Genç Jack kendisinden küçük üç kardeşi ile birlikte bir yetimhaneye gönderilmiştir. Billy, Jane ve Sam isimli kardeşlerinden ayrılmak istemeyen Jack, annelerinin hayatta olmadığını çevresindekilerden gizlemek zorundadır. Ancak saklamak zorunda oldukları bu sırdan daha ölümcül sonuçlar doğuracak başka bir sır daha vardır. Genç çocukların yaşam sürdükleri konaktaki şeytani varlıklar hayatı cehenneme çevirecek kadar tehlikelidir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2017

Yaşamak İstediğim Hayat & How I Live Now (2013) Altyazılı izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Filmin Konusu: Saoirse Ronan , yaz tatilini değerlendirmek için ingiltere'de ailecek bir tatile çıkarlar. Ama işler ters gider ve kendini bir savaşın ortasında bulur. Ölmemek için savaşması ve kendini koruması gerekecektir. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2013

Savaşın Çocukları – Private Peaceful izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Filmin Konusu: Tommo ve Charlie 1. dünya savaşının ortasında kalmış iki kardeştir. Büyüdükleri yerde çok güzel bir kız olan Molly iki kardeşinde aklını başından alır. İkiside kör kütük aşık olmuştur. Tam onun kalbini kazanmak için harekete geçeceklerken savaşmaları için cepheye çağrılırlar. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2012