Rastgele Film
Yukarı Çık

James Le Gros Filmleri

Mutlu Kadınlar – Certain Women izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Amerikan Northwest geniş açık ovaları ortasında kendi yollarını bulmaya çalışan 4 kadını konu alan yapım, ofiste cinsiyetçiliğe maruz kalan bir avukat, rüyasındaki evi inşa etme isteği sebebiyle sevdiği adamla çatışma içerisinde kalan bir anne ve yalnız bir çiftlik kızıyla garip bir bağ kuran genç bir hukuk öğrencisini konu alıyor. Kadınların hikayeleri sıradan fakat güçlü bir şekilde kesişmeye başlarken, onlar da kendilerini tanımlamaya başlarlar...
Kelly Reichardt'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Kristen Stewart, Michelle Williams, Laura Dern yer alıyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2016

Yabani – Wildling (2018) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  5.7

Anna dünyaya geldikten sonra büyük bir özenle baba sandığı adam tarafından toplumdan çok uzak bir şekilde gerçek şehir hayatını bilmeden büyümektedir. Bu durum bir tesaduf sonrası polis Ellen tarafından farkedilir ve Anna'yı sıradan hayata alıştırmak adına ona yardımcı olur. Fakat bu Anna için dayanılamayacak kadar zor olucaktır. Çünkü bastırmak zorunda kaldığı kan ihtiyacı, onu daha gerçek hayata alışamadan vahşi doğaya çekecektir. Ve tamda bu zamanlarda, kurt adam kendisini göstermeye başlayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Bir Kuş Gözlemcisinin Hayat Rehberi – A Birder’s Guide to Everything (2013) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Konusu:Kuşlarla çok yakından ilgilenen 15 yaşındaki David, babasının yeniden evleneceği günün hemen öncesinde arkadaşıyla beraber yolculuğa çıkar.Genç oyuncu Kodi Smith-Mcphee'nin başrolde olduğu filmde ona Oscar'lı yıldız Ben Kingsley ve James Le Gros eşlik ediyor.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013