Rastgele Film
Yukarı Çık

John Corbett Filmleri

The Silence (2019) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  6.2

İnsanları seslerle avlayan korkunç yaratıkların saldırısı altındaki Dünya'da, işitme yetisini kaybetmiş 16 yaşındaki Ally Andrews ailesi ile hayatta kalmaya çalışmaktadır. Ancak şeytani bir tarikat, Ally'nin gelişmiş diğer duyularından yararlanmak istemektedir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Sevdiğim Tüm Erkeklere – To All the Boys I’ve Loved Before (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  8.0

16 yaşında genç bir kız olan Lara Jean, platonik şekilde aşk yaşamaktadır. Aşık olduğu adamlara kendisini anlatmak yerine, duygularını mektuba dökmektedir. Hiçbir kimsenin okuyamayacağını düşündüğü mektuplarda tüm düşüncelerini yansıtmaktadır. Ancak yaşanan bir gizemli olay sonrasında yazılan mektuplar sahipleri olan genç adamlara postalanmıştır. Artık genç kızın aşıkları hakkında neler düşündüğünü genç adamlarda bilmektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2018

Ay Kadar Büyük Bir Gülücük – A Smile as Big as the Moon izle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Filmin Konusu: Kersjes ve engelli öğrencileri uzayı araştırmak için bir kampa katılırlar. Kampa götürmek için en başarılı öğrencilerden seçim yapmasını isterler Fakat Kersjes bu fikri pek beğenmez , oraya gidecek ekibi kendi belirler. Engelli çocukları tercih eden Kersjes bu gezinin onlar için ilham verici olacağını düşünür. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri

Yapım: 2012

Adalet Avcıları – Hunt for Justice izle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2005

Aşk Ateşi – The Burning Plain İzle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Oyuncular

Charlize Theron (Sylvia) , Kim Basinger (Gina) , Jennifer Lawrence (Mariana) , José María Yazpik (Carlos) , Joaquim de Almeida (Nick)
Amores Perros, 21 Grams, Babel gibi filmlere imza atan usta yazar Guillermo Arriga tarafından yazılan ve yönetilen bu film de diğer filmler gibi çoklu bölüm tarzında beyaz perdede karşımıza çıkacak.

İçinde anne ve kızın bulunduğu ikiye bölünmüş olan filmde Sylvia, çocukluğu çok zor geçen genç kadınla bağ kurmaya çalışıyor.

Guillermo Arriga, daha önceki filmlerinin yönetmenliğini yaptığı Alejandro González Iñárritu'dan ziyade bu filmi kendi için yazdığını ifade etti. 11 yıllık yazarlıktan sonra yönetmenliğe de soyunan Guillermo Arriga, bu yeni aşk filmiyle festivallerde yine isminden çok söz ettirdi.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Haberciler – The Messengers 2007 izle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Oyuncular

Kristen Stewart (Jess) , Penelope Ann Miller (Denise) , Dustin Milligan (Bobby Whipple) , Dylan McDermott (Roy) , John Corbett (Johnny Burwell)
Şehir hayatından sıkılan Denise ve Roy, çocukları ve yanlarındaki hizmetçiyi de alıp Kuzey Dakota'da bir çiftliğe taşınırlar. Fakat fazlasıyla ıssız bu çiftlikte garip olaylar olmaktadır.

Denis ve Roy'un çocukları, Jess ve üç yaşındaki Ben, bu eski evde kendilerinden başka yaşayan garip canlıların da olduğunu farkederler. Bu durumdan anne-babasını haberdar edip onları uyarmaya çalışan Jess, hiçbir şekilde inandırıcı olamayacaktır.

Oxide Pang Chun ve Danny Pang'ın Amerika'da çektikleri ilk film olan Messengers, Pang Kardeşler'in doğaüstü olaylara olan ilgilerini yeniden ortaya koydukları bir film...

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2007