Rastgele Film
Yukarı Çık

Joseph Cross Filmleri

Kibar Soyguncu – Edwin Boyd İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Yönetmen:Nathan Morlando,
Oyuncular:Scott Speedman, Kelly Reilly, Kevin Durand, Brian Cox, Joseph Cross, William Mapother, Charlotte Sullivan, Brendan Fletcher, Tara Nicodemo,
Melanie Scrofano, Cynthia Galant, Joey Iachetta, Craig Snoyer, Jim Calarco, Patrick Stevenson, Marty Adams, Christian Martyn,
Müzisyen :Max Richter,
Görüntü Y.:Steve Cosens,
Senaryo:Nathan Morlando,
Yapımcı:Allison Black, Kirk D'amico, Karen Franklin, Daniel Bekerman, Daniel Iron, Helen Du Toit,
Konusu:Geçmişin yoğun yükü ve parasal sıkıntılar çeken bir adamın gerçek yaşam hikayesi.. Bir yanda büyük sorumluluğu, ailesi ve . Diğer yanda Hollywood yıldızı olma hayalleri.. Edwin boys ( Scott Speedman) 2,nci dünya savaşı gazisidir ,Yaşadığı bir çok enteresan olaylar yüzünden kendi isteğiyle olmasada banka soyguncusu olmuştur..  Yaptığı işler sonrası hayatını göz önünde canlandıran adam , Hollywood filmlerindeki gibi büyük bir soygun yaparak , Hem hayalini hemde büyük sıkıntı çeken ailesini kurtarmak için  tehlikeli bir görevi üstlenir.. Fakat Seçtiği bu yol kendisini unmadığı trajedi dolu bir hayatın içine  sürükleyecektir.. İyi seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2011

Öldür.com – Untraceable İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Aşk Kapısı – Falling Up izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Filmin Konusu: Henry O'Shea (Joseph Cross), hemşire okulunda okumaktadır. Babasının ani ölümünden dolayı okula devam edemez. Hayatını devam etmek ve ailesine bakmak için para kazanmak zorundadır.Ailesinden uzakta ve New york kentinde zenginlerin oturduğu lüks bir apartmanda kapıcılık yapmaya başlar. Binada oturan Scarlett Dowling'e (Sarah Roemer), dikkatini çekmiştir ve gün geçtikçe ona aşık olmaya başladığını anlar. Ancak bu durum Scarlettin ailesi tarafından hoş karşılanmaz.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009

Yarışcı Doğanlar – Born To Race izle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Filmin Konusu : Danny gözü pek araba yarışçısıdır. Fakat talihsiz bir kaza yapar ve babasının yanına yerleşir. İlişkileri düzgün olmayan baba oğul , Danny'nın katılacağı bir araba yarışıyla düzelir.Artık tek hedefleri yarışı kazanmaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2011