Rastgele Film
Yukarı Çık

Michael Caine Filmleri

King of Thieves (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.5

Gerçek bir olayı beyaz perdeye aktaran film, değerli eşyaları için kiralık kasa hizmeti sunan Hatton Garden'ın hırsızlar tarafından basılması ve toplam 60-70 civarı kasanın yağmalanarak 35 milyar euro değerindeki eşyaların çalınmasını anlatıyor. Uzun süren bir polis araştırmasının sonunda ortaya çıkan gerçek ise; artık ileri yaşlara ulaşmış olan bir grup suçlunun yeniden bir araya geldiği ve birkaç yeni elemanı yanlarına alarak Britanya'nın en geniş kapsamlı soygununu gerçekleştirmiş olduklarıydı.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Gizemli Adaya Yolculuk – Journey 2: The Mysterious Island İzle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  5.8

17 yaşındaki Sean Anderson, hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali alır. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan üvey babası Hank, kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası çok güzel, şaşırtıcı ve gizemli bir yerdir.. İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2012

Dear Dictator (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.0

Avrupa emperyalist rejimine karşı yüzyıllardır süren şiddetli eylmeler, İngiliz asıllı bir Karayip diktatörü olan General Anton Vincent'i (Michael Caine) ülkesinden kaçmaya zorlar. On beş yaşında asi bir Amerikalı kız olan Tatiana Mills (Odeya Rush), diktatör Anton Vincent ile mektup arkadaşıdır. Vincent, kaçacak bir yer bulamayınca arkadaşı Tatiana'nın Amerikan banliyösündeki evinin garajına sığınmak zorunda kalır. Bir süre sonra Tatiana ve bekar annesi Darlene ile gerçek bir ailelermiş gibi yakınlaşan Vincent, bütün ilgisini Tatiana'nın lise hayatına verir. Lisedeki popüler kızları devirmeye karar veren Vincent ve Tatiana, siyasi altyapılı bir planı uygulamaya koyarlar. Ancak işler kısa süre içinde kontrolden çıkar ve bu sefer Tatiana'nın generali devirmesi gerekir.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Prestij – The Prestige İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.5

Rupert ve Alfred, genç yaşlarda karşılaştıkları ilk andan itibaren başlangıçta dostça bir rekabetin içinde yer alan iki sihirbazdır. Yaşlarıyla birlikte yetenekleri ve hırslarıda gelişen sihirbazlar artık birbirlerini takıntı haline getirmeye başlarlar. Rekabet artık öyle yerlere gelirki, sadece kendilerini değil etrafındaki insanları da tehlikeye sokmaya başlarlar. İyi seyirler...

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2006

Arabalar 2 – Cars 2 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

"Race of Champions" yarışlarına katılmak için şimşek ve yeni pit ekibi ekip şefi materin önderliğinde 5 ülkede yarışacaklardır ama aralarına giren gizli bir ajan martini kurtarır ve kendini tehlikeli bir dünyada bulur.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2011

Son Macera – Going in Style İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Harika oyuncu kadrosu ile Komedi tufanına hazır olun. Morgan Freeman , Michael Caine , Alan Arkin , Ann-Margret , Matt Dillon gibi isimlere yer verilen Going in Style - Son Macera 2017 Filminin Yönetmen koltuğunda ise Zach Braff oturmaktadır.
Film 1979 yılında Martin Brest yapımının yeni uyarlaması olarak ve 3 usta oyuncununda katılmasıyla tekrar çevrilmiştir. Joe (Morgan Freeman) Albert (Alan Arkin) ve Willie 3 eski ve yaşlı arkadaşın emekli maaşları kesilmiş ve zor durumda kalmışlardır. Başlarına gelen talihsiz olayı sindiremeyen ihtiyarlar banka soymaya karar verirler yalnız bunun için ne yaşları uygun nede bu yeteneklere sahiplerdir sebep böyle olunca 3 çılgın arkadaşın başına gelmeyende kalmaz iyi seyirler

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Batman Başlıyor – Batman Begins İzle
 • Site
 • IMDB
  8.3

Bruce Wayne,ailesi öldürülükten sonra tek basına kalmıstır ve büyük bir servetinde sahibi olmustur.Artık tek amacı suçlularla savaşmak ve adaleti saglamaktır.Bunu yaparkende gücünü,aklını ve serveti sayesinde son teknoloji olan silahlarını kullanacaktır.İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2005

Benim Jenerasyonum – My Generation (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

1960 yılında İngiltere’de yaşanan kültürel devrim konu edinilmiştir. Belgesel tadında izlenecek olan filmi David Batty yönetmiştir.

Tür: Belgesel Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

The Dark Knight – Kara Şövalye İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  9

Teğmen Gordon ile Savcı Harvey Dent ile iş birliği içinde çalışmalarını yürüten Batman, Gotham sokaklarında yer alan azılı suç örgütlerine karşı savaş açmıştır. Zamanla bu suç örgütlerinden sokağı arındırmayı başarmıştır. Başarılı bir şekilde ortaklık devam etmiş olsa da, son dönemde ortaya çıkan bir başka suç örgütü her şeyin karışmasına neden olmuştur. Joker isimli bu örgüt Gotham sokaklarında dehşet saçmaya devam etmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008

Zafere Kaçış – Victory İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Başrollerde Sylvester Stallone ve Michael Caine gibi isimlerin olduğu Zafere Kaçış - Victory (1981) Mahkumlar arası düzenlenen futbol müsabakasını ve hapishaneden kaçış planını ele alıyor. Esir mahkumlar Almanlara karşı ilk yarı müthiş bir oyun ortaya koyarlar planda ise ikinci yarı kaçış vardır. Yalnız soyunma odasında tüm duygular yeniden birleşir ve sahaya çıkıp mücadele etmek isterler. İkinci yarıda daha üst düzey bir performansla Almanları yenerler bu durum Alman taraftarların bile hoşuna gitmiştirki herkes sahaya doluşup mahkumları omuzlarında taşımıştır. En dokunaklı sahne ise omuzlarda taşınan mahkumların Almanlar tarafından stadyumdan kaçırılmalarıdır. İyi seyirler dileriz..

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 1981

Ölüme Kuşanmak – Dressed to Kill (1980) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Konusu:Bu gerilim dolu psiko-seksüel korku filmi, ustura gibi keskin bir ihtiras, delilik ve cinayet öyküsüdür. Cinsel yönden düş kırıklığına uğramış bir eş ve anne olan Kate Miller, onu tatmin etmeyen erotik yaşamından yakınmak üzere, muayenesi Manhattan’da bulunan pek revaçtaki psikiyatrı Dr. Robert Elliott’ı ziyaret eder. Bir yabancıyla tatmin edici bir cinsel ilişki içinde geçirdiği öğleden sonranın ardından Kate, adamın binasının asansöründe usturalı sarışın bir kadın tarafından öldürülür. Katili şöyle bir gören sarışın fahişe Liz, hem baş zanlı, hem de katilin yeni hedefi haline gelir. Polis onun öyküsüne inanmaya hiç de gönüllü olmadığı için, Liz, psikopatı yakalamak üzere Kate’in oğlu Peter’la güçbirliği yapar. Bu arada, başkalarının da başına bir şey gelmeden önce katili yakalama yolunda umutsuz bir çaba içinde olan Dr. Elliott, tüyler ürpertici arzuların karanlık ve tedirgin edici dünyasına çekilir. Ve doktor korkunç gerçeğe giderek yaklaştıkça, kendini baştan çıkarıcı, ölümcül bir saplantı, sapıklık ve aldatma labirentinin içinde bulur.. İyi seyirler.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 1980

Kirli, Çürük Ve Adi – Dirty Rotten Scoundrels (1988) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Konusu:Birbirlerinden hünerli iki arkadaş yeteneklerini sergilemek üzere , Sosyetenin sık tatıldığı mekanlar ve sergilerde boy göstrirler.. Lawrance işini ustalıkla yapan titiz ve kendini sevdiren sosyete zengin avcısı , Freddy ise akla hayale sığmayan görülmemiş bir sahtekardır.. Birbirlerine mesleklerini öğretmeme kararı alırlar,, Freddy , Lawrence`ye sahtekarlık hakkında hiç bilgi vermez.. Aynı şekilde Lawrence`de Freddy`e dolandırıcılık hakkında hiç tiyo vermez.. Aralarında başlayan amansız rekabet .. Popüler bir sergide oldukça varlıklı bir kadının 50.000 dolarını yana vurmakla iddiaya girerler.. İyi seyirler.

Tür: Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1988

Muhteşem Üçlü – Secondhand Lions (2003) Altyazılı izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Fİlmin Konusu:

13 yaşındaki walter yaz tatilini geçirmek üzere annesi tarafından dayılarının yanına, bir çiftlik evine bırakılır, ilk başlarda günler dayılarının tavrı nedeniyle sıkıntılı geçse de daha sonraları, dayılarının anlattığı hikayelerle günler gittikçe daha ilginç bir hal almaya başlar

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2003

Çirkin Oyun – Play Dirty 1969 (Türkçe Dublaj) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Özel bir operasyone dayalı savaş filminde Kuzey Afrikadaki nazi petrol depolarını yok etmek üzere görevlendirilen çok becerikli ve sıradışı yöntemler kullanan operasyon timi İngiliz subayı tarafından yönetilmektedir gurubu ise tamamen suçlulardan oluşmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1969

Son Aşk – Mr. Morgan’s Last Love izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Filmin Konusu:

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2013

Kanlı Şaka – Sleuth İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Konusu:Kanlı Şaka?, iki karakter üzerinden giden ve son derece akıllı yazılmış bir senaryoya sahip. Aynı kadına aşık iki adamın hamleleri, filmi giderek daha da gerilimli bir atmosfere taşıyor. Dedektif romanları yazarı Andrew Wyke, karısının kuaför sevgilisi Milo Tindleı gözlerden uzak bir yerdeki ultra modern evine davet eder. Amacı, onunla bir oyun oynayarak biraz gözünü korkutmaktır. Milo`dan evdeki mücevherleri çalmasını ister, karısıyla rahat bir hayat sürebileceklerdir böylece. Kendisi de sigortadan parasını alabilecektir. Ama bunun yalnızca bir oyun, hem de tehlikeli bir oyun olduğunu ise bilmeyecektir Milo...

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 1972

Fırtınalı Hayatlar – The Weather Man izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Yapımcı: David Alper , Todd Black
Görüntü Yönetmeni: Phedon Papamichael
Görüntü Yönetmeni: Hans Zimmer , James S. Levine

Konusu: Chicago’nun yerel televizyonlarından birinde hava durumu sunucusu olan David Spritz (Cage), Chicago’lular açısından ‘olmazsa olmaz’ bir kişiliktir. O sadece güneşi, yağmuru, karla karışık yağmuru ve kar yağışını tahmin eden bir adam değil, adeta yürüyen bir ‘hedeftir’. Chicago halkı David’e sevgiyle nefret arasında gidip gelen özel bir ilgi duymaktadır. Onu ekrandan tanıyan pek çok insan, gördükleri yerde üzerine meşrubat, bira, hamburger gibi şeyler fırlatmaktan kendilerini alamamaktadırlar. David’in tek isteği ise birazcık saygıdır. Özellikle Nobel ödüllü yazar babası Robert Spritz’in (Caine) takdirini, beğenisini kazanmayı istemektedir. Onun gözlerinin içine bakacak cesareti bile kalmamıştır. Ondan bir parça saygı görmek için her şeyini vermeye hazır olan David, eski karısının gönlünü ve sevgisini yeniden kazanmaya çalışırken bir yandan da çocukları için kaygılanmaktadır. Ne zaman ortaya çıkacağını tahmin etmeye çalıştığı kasırga ve tufanların yarattığı yıkım gibi kendi yaşamı da, büyük bir felakete sürüklenmektedir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2005

Düşlerin Efendisi – Quills izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.3

Filmin Konusu: Marquis De Sade akıl hastanesinde yatmaktadır. Ve yaklaşık 9 senedirde burdadır.Ama burdaki şartlar çok kötüdür ve çekilmez bir hal alır. Sadizm üzerine yazılarıyla bilinen Marquis De Sade hastanede geçirdiği süre boyuncada araştırmalarına ve yazılarına devam eder. Ama okuyanlar tarafından büyük tepki ile karşılaşır. Hastane içinde gizli bir hayranı vardır. Madeleine adında genç kız artık ona çok bağlanmıştır ve yazdıkları yazıları hastane dışına çıkarır . Justinel adındaki yazısı napolyona kadar ulaşır ve bu duruma çok sinirlenen Napolyon hastaneye Marquis De Sade için gaddar bir doktor gönderecektir.İyi seyirler..

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2000

Harry Brown izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.2

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

Gnomeo And Juliet – Sevimli Cüceler Cino ve Jülyet izle
 • Site
 • IMDB
  6

Gösterim Tarihi: 03 Haziran 2011 (Türkiye)
Filmin Konusu : Romeo ve Juliet filminin animasyon şeklinde beyazperdeye uyarlamasıdır. Karakterlerimizin hepsi cüce olarak karşımıza çıkmaktadır.William Shakespeare'in ölümsüz eserini daha eğlenceli hale getirip izleyiciye sunmaktadır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011