Rastgele Film
Yukarı Çık

Michelle Rodriguez Filmleri

Avatar izle
 • Site
  7.9
 • IMDB
  7.8

“Titanik”, “Yaratıklar (Aliens)”, “Terminator” filmlerinin efsanevi yönetmeni James Cameron Sinema tarihinde çığır açacak filmi AVATAR ile bir kez daha seyircileri büyülemeye hazırlanıyor.Üç boyutlu (3D) Sinema tekniklerinde son teknoloji ile üretilen ve “en yüksek bütçeli film” olarak akıllara kazınacak AVATAR 18 Aralık’ta tüm dünya ile aynı zamanda sinemalarda!Bizleri hayal gücümüzün ötesinde muhteşem bir dünyaya taşıyacak olan film Na’vi adlı yok olmak üzere olan bir halkın yaşadığı Pandora adlı gezegende geçiyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Özel Tim – S.W.A.T. (2003) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.0

Savaşın sertleştirdiği, ukala iki kıdemli çavuş (Samuel L. Jackson ve Colin Farrell), iki zeki polisle (Michelle Rodriguez and LL Cool J), serbest mi serbest ama şimdiye kadar ki en etkili Özel Timi kurmak üzere takım olurlar. İlk görevleri; en büyük uyuşturucu kaçakçılarından biri olan Alex Montel'i bulunduğu yerden çıkartıp federal ajanlara ulaştırmaktır. Ancak içerde fazla kalmamayı planlayan elebaşı, kendisini kurtaracak olana 100 milyon Dolar vereceğini teklif etmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Resident Evil 5 Retribution – Resident Evil 5: İntikam İzle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.

Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur. Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı."

Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi 5.bölümüyle dönüyor..

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012

The Fast And The Furious – Hızlı Ve Öfkeli 1 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Araba tutkunlarının gözdesi olan serinin ilk filminde hurdalardan yarış jetleri meydana getiren Dominic yarış tutkunu bir çaylağı oyuna dahil eder. Dominic' in hızlı ve tehlikeli hayatına dahil olan bu çaylak esasında gizli bir polistir ve kız kardeşide bu kimliği belirsiz yeni adamdan etkilenmiştir. İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 (2015) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.2

Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi Hızlı ve Öfkeli 6'da Owen Shaw’ı bitirmeye yardım etmişti. Owen’ın kardeşi Ian Shaw (Jason Statham) şimdi intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw, The Conjuring ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştır

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast and Furious 6 İzle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.1

Beklenen macera tüm hızıyla devam ediyor. Uzmanlardan oluşan soyguncu grubumuz Rio vurgunundan sonra serveti bölüşüp, dünyanın farklı yerlerine dağılmışlardır.100 milyon dolar gibi bir parayı harcayıp tüm hayallerini gerçekleştirip bitiremeyen grubumuz bir süre sonra bu lüks ve rahat hayattan sıkılıp yeni bir heyecan arama peşine düşmüşlerdir.Şimdiki hedefleri ise sizleri aksiyonun doruklarına çıkaracak muhteşem bir maceradır.İyi Seyirler..720p görüntü kalitesi ile yüklenmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious (2009) izle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Bir kaçak ve bir ajan arasında yeniden başlayan kovalamaca ortak bir düşman karşısında yepyeni bir şekil almaya başlar. Düşmanı alt etmenin tek yolu hızlı bir yarışın sonucuna bağlıdır. Peki kazanan taraf kim olacak ? İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

Dul Kadınlar – Widows (2018) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  7.3

Eşlerini kaybeden 4 ayrı bir karaktere sahip olan kadın, eşlerinden kendilerine kalan borçlara karşı mücadele içerisindedir. Bu dört kadının eşleri de yaşamlarını yitirmeden önce yasa dışı işlere kalkışmıştır. Aslında önemli olan ise onların yasa dışı işlere bulaşmasından daha çok, kendilerine bırakmış oldukları borçlar ile uğraşmak zorundadırlar. Yasa dışı dünya içerisinde olan borçlara karşı kadınların ortak görüşte göstereceği gövde gösteresinde neler yaşanacaktır?

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018

The Fate of the Furious – Hızlı Ve Öfkeli 8 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

Konusu:Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Fast and Furious / Hızlı ve Öfkeli filmlerinin sekizincisi 2017 yılında vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda bu sefer F. Gary Gray'in oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel , Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black ve Kurt Russell isimlerinin yer alması bekleniyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Ustura Dönüyor – Machete Kills (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Filmin Konusu: Eski ajan Machete Cortez, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Burada onu ölümcül ve zorlu bir görev beklemektedir. Tüm gezegeni yok edebilecek güçteki bir silahı ve ona sahip olan silah tüccarı Mendez The Madman’i (Demian Bichir) etkisiz hale getirmek, hiç de kolay olmayacaktır.Silahı ve tüccarı Mentezi yakalamak aynı zamanda etkisiz hale getirmek sanıldığından daha zor olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Vahşı Irk – The Breed izle
 • Site
 • IMDB
  5.1

Gösterim Tarihi: 08 Ocak 2006 (Türkiye)
Film Hakkında kısa bilgi:Bir grup genç medeniyetten uzak bir adaya tatile giderler. Anca hesaba katmadıkları şey bu doğal güzellikteki adanın avlanmak ve öldürmek üzere yetiştirilmiş ve genetikleri değiştirilmiş canlılar tarafından ele geçirilimiş olduğu gerçeğidir..

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2006

Ustura – Machete İzle
 • Site
 • IMDB
  6.6

Süre: 1 saat 45 dk
Konusu: Bir ihanete karşılık olarak hazırlanan dehşet dolu intikam planı. Plan doğrultusunda iş başına getirilen Machete kendine anlatılandan çok farklı bir gerçekle karşılaşınca herşey değişir. İyi seyirler...

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010