Rastgele Film
Yukarı Çık

Rachael Leigh Cook Filmleri

İşte Böyle Bir Kız – She’s All That (1999) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  5.8

Zack, eğitim hayatına devam ettiği okulda en gözde erkeklerden birisidir. Bunun üzerine birçok kız kendisiyle arkadaşlık kurmak istemektedir. Fakat hiç beklemediği bir şey yaşayan Zack, sevgilisi tarafından terk edilir. Bu durum karşısında pek sakin duramayan genç adam hemen kendisine yeni bir sevgili yapmak ister. Ancak bu kişi Laney adındaki oldukça garip bir kişiliğe sahip olan kızdır.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1999

Kontrol Dışı – Antitrust 2001 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.1

Konusu:Stanford mezunu iki parlak genç, bilgisayar dehası olarak kabul edilmektedirler. NURV adlı dev bir şirketin sahibi olan (ve Bill Gates'e açıkça gönderme içeren) Gary Winston, son derece gelişkin bir uydu iletişim sistemiyle ilgili bir proje için bu gençleri işe almak ister. İki arkadaştan Milo (Ryan Philippe), sanatçı kız arkadaşının (Claire Forlani) da aklını çelmesi sonucu işi kabul eder, ancak daha idealist olan Teddy'nin farklı planları vardır. Gary Winston'ın özel bir ilgi gösterdiği Milo, patronunu mahcup etmeksizin, orada tanıştığı meslektaşı Lisa'yla (Rachael Leigh Cook) birlikte yoğun bir çalışmanın içine girer. Ancak bir süre sonra, projenin aslında son dereci şeytani emelleri bulunduğunu ve kendisinin de onaylamayacağı bir amaç için piyon gibi kullanıldığını farkeder...

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001

Tüylü Kuş – Strike! (1998) Türkçe Dublaj izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Filmin Konusu: Okullarını karma sistemden korumaya çalışan liseli güzel kızlar birgün erkek bir öğrencinin okula alınacağını duyduklarında buna karşı tepkili olduklarını göstermek için savaş açarlar ve her türlü munzurluğu yaparlar.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 1998

Aşk Kapısı – Falling Up izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Filmin Konusu: Henry O'Shea (Joseph Cross), hemşire okulunda okumaktadır. Babasının ani ölümünden dolayı okula devam edemez. Hayatını devam etmek ve ailesine bakmak için para kazanmak zorundadır.Ailesinden uzakta ve New york kentinde zenginlerin oturduğu lüks bir apartmanda kapıcılık yapmaya başlar. Binada oturan Scarlett Dowling'e (Sarah Roemer), dikkatini çekmiştir ve gün geçtikçe ona aşık olmaya başladığını anlar. Ancak bu durum Scarlettin ailesi tarafından hoş karşılanmaz.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009