Rastgele Film
Yukarı Çık

Reese Witherspoon Filmleri

İyi Olan Kazansın ~ This Means War İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Hem çok iyi iki dost hem de CIA'in üst düzey yetenekli ajanları olan ikili, (Tom Hardy ve Chris Pine) birbirlerinden habersiz aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olurlar. Lauren de tam karar verinceye kadar her ikisiyle çıkmakta bir sakınca görmeyince, ajanlar yeteneklerini bu sefer birbirlerini alt etmek ve Lauren'i tavlamak için kullanırlar...

Supernatural, Nikita, Chuck gibi popüler tür dizilerinin yürütücü yapımcısı olarak tanıdığımız Joseph Nichol McGinty'nin, nam-ı diğer MCG, yönetmenliğinde kotarılan aksiyon komedisinin başrollerinde Chris Pine, Tom Hardy ve Reese Witherspoon yer alıyor. Film aşk üçgeni temalı yapımlar arasında, keyifli bir seyirlik.

Tür: Aksiyon Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

Yaban – Wild (2014) izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Ödül yağmuruna tutulmuş mükemmel bir film sizlerle. Başrollerini Wild`in üstlendiği yapım yaklaşık 1300km yolu katederek tek başına engel tanımadan yürüyüş yapmasını konu ediniyor. Film Cheryl Strayed ` inanılmaz yaşamından esinlenerek beyaz perdede sinema severler ile buluşmuştur. İzleyicisinden tam not alan filmin İMDB Puanı 7.3 tavsiye edilen bir filmdir. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Seçimler – Election (1999) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Çalışkan, başarılı ve aşırı hırslı lise son sınıf öğrencisi Tracy Flick (Reese Witherspoon), Carver Lisesi öğrenci konseyi başkanlığı için adaylığını koyduğunda, karşısına başka hiçbir adayın çıkmayacağını ve rahat bir şekilde seçimi kazanacağını herkes düşünmektedir. Ancak okulun sevilen öğretmeni Jim McAllister (Matthew Broderick), işleri Flick için biraz zorlaştırmaya karar vererek okulun futbol takımının sakatlanana kadar yıldızı olmuş Paul Metzler'ı (Chris Klein) başkan adayı olarak Flick'in karşısına çıkma konusunda cesaretlendirir. Hem okulda, hem de McAllister'ın özel hayatında işler, bu noktadan sonra kontrolden çıkmaya başlar.

Tom Perrotta'nın romanından Jim Taylor ve Alexander Payne tarafından sinemaya uyarlanan Election, En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar adayı olmuştu.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1999

Kapımdaki Aşk – Home Again (2017) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  5.7

Alice Kinney mutlu bir evlilik yaşantısı olsa da, yakın zamanda kocasından ayrılmış mutsuz bir kadındır. Artık kendisine yepyeni başlangıç yapmak ister. Bu uğurda zaten kendisi de yalnız değildir. İki kızını da yanına alarak Los Angeles şehrine geri dönme planlarını devreye sokar. Fakat Los Angeles şehrine geldiğinde 40. yaş gününü kutladığı gecede film yapımcısı ile tanışmıştır. Aralarındaki yaşanan elektrik sonrasında, artık hayatında beklenmedik şeyler yaşanmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2017

Yaşamın Renkleri – Pleasantville (1998) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.5

1990’larda, yaşadığı hayattan pek memnun olmayan David ve Jennifer 1950’lerin siyah beyaz dizisi “Pleasantville” i seyrederlerken dizinin içine girmeyi başarıyorlar. Bu dizinin içindeki insanlar hepsi siyah beyaz iken iki kardeş kendi renkleriyle dolaşıyorlar.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 1998

Planlar Yattı – Best Laid Plans İzle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Nick'in (Alessandro Nivola) karıştığı soygun başarısız olur. Nick ya parayı geri ödeyecek ya da canından olacaktır. Kız arkadaşı Lissa (Reese Witherspoon) ile birlikte ellerine, bu işten yakalarını sıyırmalarını sağlayacak bir fırsat geçer. Nick'in okul arkadaşı Bryce'ı (Josh Brolin) dolandıracaklardır. Ancak işler planladıkları gibi gitmez...

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1999

Sing – Şarkını Söyle Full İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Konusu:Sadece hayvanların yaşadığı bir dünyada tiyatro işleten koala Buster, maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu darboğazdan çıkabilmek için bir şarkı yarışması düzenlemeye karar verir. Yarışmaya şehrin her yerinden yeteneğini sergilemek üzere hayvanlar katılır. Sonunda domuz Rosita, fare Mike, kirpi Ash, fil Meena ve goril Johnny hayallerinin peşinden sonuna kadar gidebilmek için gereken cesareti gösterecektir.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2016

İyi Bir Yalan – The Good Lie İzle
 • Site
 • IMDB
  7.4

Konusu:Sudan iç savaş nın arkasından,Amerika Birleşik Devletleri nde yeni bir hayata başlamak için çalışan gençlerin yaşadıklarını konu edinen bir senaryo..Filmin başrol oyunculuğunu üstlenen Reese ,Kenya mülteci kampını ziyaret ederek savaş madurlarının hayatını yakından incelemiştir..250 bine ulaşan kişinin küçük bir alanda vermiş olduğu tüyler ürpertici bir hayat mücadelesi..Harika bir eser..Keyifli Seyirler.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2014

Sıcak Takip – Hot Pursuit izle
 • Site
 • IMDB
  5.1

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Yargısız İnfaz – Rendition (2007) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Konusu:İşine yeni başlayan bir avukat.. Isabella isimli bir kadının kocasının aniden tutuklanması.. İsabella`nın verdiği amansız mücadeleleri konu edinen harika bir yapım.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2007

Sınırları Aşmak – Walk the Line (2005) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  7.9

Konusu:1955 yılında, adının J.R Cash olduğunu söyleyen genç zayıf bir gitarist Memphis'teki Sun Stüdyolarına ünlü olmak için gelir. Bu Amerikan kültürünün üzerinde silinmez bir iz bırakacak adamın şöhrete ilk adımlarıdır. Bir korku treninin akordlarında dolaşan parmakları, demirden daha keskin ve kararlı bakan gözleri, kapkara ve derin bir geceyi andıran sesi ile daha önce hiç duyulmamış bir gerçek hayatı anlatıyordu.O günlerde şöhretinin ilk günlerini ateşleyen değişik karakteri ve insanlar üzerinde bıraktığı etki bugünün rock, country, punk, folk ve rap starlarına kadar bir çok yeteneğin de ortaya çıkmasında ön ayak olmuştur. Kendine has sesi ve kariyeri boyunca kişisel değişimler sert karakterinin bir uzantısı olmuştur. Önceleri kendisini yok eden bir çok yıldız gibi yaşayan Cash daha sonraları idol haline gelen 'Siyah Giyinen Adam' karakteri ile bıçak sırtındaki şöhretin hem ne kadar acımasız hem de aşkın doğasının ne kadar güçlü olduğuna dair örnek oluşturmuştur... İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Şeytan Düğümü – Devil’s Knot (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Nedeni ve kimin yaptığı hakkında hiç bir bilgi bulunamayan bir cinayet, Ve işlemedikleri bir vahşetin zanlıları olarak tutuklanan 3 gencin yaşam hikayesi.. 18 senelik hapis cezasına çarptırılan gençlerin dramatik yaşam hikayelerini konu edinen duygusal bir yapımı sizlere sunuyoru.. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Aşkın Büyüsü – Water For Elephants (2011) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Yapımcı : Erwin Stoff , Gil Netter
Doksan yaşında, huzurevinde kalan ömrünü Büyük Buhran zamanında çalıştığı sirkteki anılarını anlatan emekli bir veteriner. Jacob Jankowski, 23 yaşında, anne-babasının bir trafik kazasında öldüğü haberini aldığında Cornell Üniversitesi'nde veterinerlik bölümünün son sınavlarına hazırlık yapan bir öğrencidir. Sirk treni olduğunu öğrendiği bir trene atlayıp, başı boş, korkutucu, topluma ayak uyduramayan bir topluluğun arasına girer. Eğitiminin veterinerlik üzerine olduğunu öğrenen sirk sahibi ona hayvanların sorumluluğunu verir. Orada Rosie'yle tanışır. Sirkin eğitelemeyen asi fili. Ama genç veteriner fili eğitmenin bir yolunu bulur. Baş eğitmen August, etrafındaki insanlara ve eğiticisi olduğu hayvanlara kötü muamele yapan acımasız bir adamdır. Ama o aynı zamanda da oldukça karizmatik biridir. August ve onun karısı Marlena ile temkinli bir ilişki kuran Jacob bir süre sonra binicilikte bir yıldız olan genç ve güzel Marlena'a aşık olur. Aşkın lüks sayıldığı bir dünyada bile her ihtimali aşan iki insanın arasında yaşanan aşkın hikayesi...Kalitenin adresi (direkizleyin.com & direkizleyin.com) İyi seyirler diler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2011

Kaçak – Mud izle
 • Site
 • IMDB
  7.4

Filmin Konusu:

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2012

Canavarlar Yaratıklara Karşı – Monsters vs. Aliens izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Seslendirenler : Will Arnett (The Missing Link) , Stephen Colbert (President Hathaway) , Hugh Laurie (Dr. Cockroach Ph.D.) , Seth Rogen (B.O.B.) , Paul Rudd (Derek) , Kiefer Sutherland (General W.R. Monger) , Rainn Wilson (Gallaxhar) , Reese Witherspoon (Susan Murphy / Ginormica)
Kaliforniya’da yaşayan Susan Murphy adlı bir genç kadına nikah gününde uzaydan gelen yapışkan maddelerle dolu bir meteor çarpınca boyu esrarengiz şekilde uzamaya başlar ve 16 metreye kadar ulaşır.

Bunun üzerine askeri yetkililer harekete geçerek Susan’ı devlete ait gizli bir tesise götürürler. Orada Susan’ın ismi değiştirilerek Ginormica adı verildikten sonra bir grup canavarla birlikte hapse atılır. Bu canavarlar grubunun üyeleri hamamböceği kafalı Dr. Cockroach, yarı-maymun yarı-balık The Missing Link, jelatin kaplı B.O.B. ve Insectosaurus adlı dev tırtıldır.

Ancak uzaydan gelen esrarengiz bir robotun dünyamıza inmesi ve fırtınalar estirmeye başlaması üzerine bu grubun hapishane günleri kısa sürer. Çaresiz kalan ABD Başkanı, uzaylı robota karşı mücadele etmeleri ve dünyamızı yıkımdan kurtarmaları için Canavarlar grubunu görevlendirir.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Bu Nasıl Sarışın – Legally Blonde izle
 • Site
  6.4
 • IMDB
  6.2

Oyuncular

Reese Witherspoon (Elle Woods) , Luke Wilson (Emmett Richmond) , Selma Blair (Vivian Kensington) , Matthew Davis (Warner Huntington) , Victor Garber (Profesör Callahan)

Elle Woods, cazibesiyle kampüsteki erkeklerin ilgi odağı olmayı başaran bir genç kadındır: Öyle ki, kampüs takviminde Bayan Haziran ünvanıyla yer almakta ve okulun gözde gençlerinden Warner Huntington'la çıkmaktadır.

Yazık ki, Bayan Huntington olmasının önünde, ciddi bir engel vardır: Erkek arkadaşının ailesi bazı konularda tutucu sayılacak insanlardır ve Elle'in "fazla sarışın" olması, aralarındaki kültür farkını garip bir biçimde suyüzüne çıkarır.Sarışınlar sarışını Elle'den böylece ayrılan Warner Huntington, Harvard'da hukuk okumak üzere kendine yeni bir yol çizer. Terkedilmeyi hazmedemeyen Elle, acayip hırs yapmıştır: Pek de müstakbel avukat görüntüsü vermemesine rağmen, şartları zorlayarak o da Harvard'daki hukuk fakültesine girmeyi başarır.

Mağaza mağaza gezip gününü gün etmeye alışık bir sarışının orada işi olmadığını düşünenleri büyük sürprizler beklemektedir - madem ki kendisi ortama uymamaktadır, ortamı kendisine uyduracaktır Elle..

Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2001

Nerden Biliyorsun? & How Do You Know izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.4

Gösterim Tarihi: 17 Aralık 2010 (Amerika)
Filmin bilgisi:Başrollerinde Jack Nicholson ve yine oskarlı aktris Reese Witherspoon’un oynadığı filmde, Lisan’nın kendini bildi bileli kurdugu bir hayali vardır; Atlet olmak. Liseden bu zamana kadar ki bütün planlarını da bu hayali üzerine kurmuş ve düzenlemiştir. Fakat planları bekledigi gibi yürümez ve hiç ummadıgı bir anda lise takımından çıkarılır. Bu arada George da dürüst bir işadamı olmasına rağmen, bir iftiraya uğrar ve hakkında soruşturma başlatılır. İkisinin hayatlarında gelişen bu ortak talihsizlikleri onları bir araya getirecek ve tanıştıkları gün her ikisinin de hayatının en kötü günüdür..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2010

Just Like Heaven – Cennet Gibi 2005 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.7

David San Fransisco da bir daire kiralamış ve oraya taşınmıştır. David oda arkadaşı istemezken karşısına Elizabeth isimli bir kız çıkar ve işler karışır.Evin kendisine ait olduğunu söyleyen kız daha sonra ortadan birden kaybolur.

Tür: Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2005

Zoraki Tatil & Four Christmases İzle
 • Site
 • IMDB
  5.6

Oyuncular

Vince Vaughn (Brad) , Reese Witherspoon (Kate)
Kimse tatilleri Brad ve Kate’ten daha çok sevemez. Her Aralık ayının 25’inde, San Francisco üst tabakasına mensup bu mutlu ama evli olmayan çift, tanışmalarından bu yana her sene sürdürdükleri bir tatil geleneğine kucak açarlar: Güneşli, egzotik bir yerde, rahatlatıcı, eğlence dolu bir gezi için ailelerini geride bırakırlar.

Gittikleri yerde havuz kenarında margaritalarını yudumlarlar ve mevsimin tadını çıkarırlar çünkü bilirler ki evlerindeki dört unsurun yarattığı kaos ve keşmekeşten uzaktırlar: Boşanmış anne babalar, sürekli didişen kardeşler, kontrolden çıkmış çocuklar, ve Noel’de her ailenin değişmezi olan küskünlükler ve rahatsız anlar.

Ama bu yıl öyle olmayacaktır. Şortlarını ve güneş gözlüklerini bavullarına koymuş olan Brad ve Kate tüm seferlerin iptal edilmesine neden olan sisten ötürü San Francisco havaalanına kısılıp kalırlar.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2008