Rastgele Film
Yukarı Çık

Robin Williams Filmleri

Boulevard İzle
 • Site
 • IMDB
  5.8

Boulevard, 60 yaşındaki cinsel kimliğini reddetme aşamasında olan bir banka müdürünün hayatına odaklanıyor. Otostop çeken genç bir serseri ile tanışıp ilişkiye başlamasının ardından değişen Nolan Mack'ın hayatındeki değişiklikleri konu ediniyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2014

Ölü Ozanlar Derneği – Dead Poets Society izle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  8.1

Welton Akademisi’nin sürekli olarak uyguladığı muhafazakar ve ortodoks tavırları, öğrenciler üzerinde baskı kurmaya başladığı için sıkıcı bir hal almaya başlamıştır. Artık okuldan kaçma derecesine gelen öğrencilerin imdadına John Keating yetişecektir. Genç adam bir İngilizce öğretmeni olmasına rağmen okuldaki birçok şeyin değişim yaşamasının yolunu açar. İlk olarak öğretmen öğrencilerine karşı bir kalıp haline gelmiş olan ders kitaplarını yırtıp atarak bunlardan kurtulmalarını ister. Daha sonrasında farklı bir şiir ve edebi yapıtlar ile tanıştırmaya başlar. Tüm öğrenciler üzerinde derin bir etki yaratmasıyla, hayatlarının farklı şekilde şekil almasını sağlar.

Dört dalda Oscar almaya aday gösterilen filmin senaryosu Tom Schulman’a aittir. Filmde öğrencileri ile farklı bir diyalog içerisinde olan öğretmeni konu ederek, nasıl bir destansı hayat yaşadıklarını göstermektedir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1989

Aladdin izle
 • Site
  7.2
 • IMDB
  8

Prenses Jasmin sarayında hiç mutlu değildir. Yaşı artık büyümüştür ve saray bahçesi artık ona dar gelmektedir. Biran önce sarayın dışındaki dünyayı keşfetmek ister ve gizlice saraydan ayrılır. O sırada hırsızlık yapan Alaaddin muhafızlardan kaçmaktadır .Ve jasmin ile karşılaşırlar.Aralarında ilk görüşte bir kıvılcım olur.ve artık ikilinin macerası başlar.İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1992

Yılın Başkanı – Man of the Year izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Politika ile ilgili bir televizyon şovunun sunucu olan Tom Dobbs (Robin Williams) bir anda eğlence için başkanlık seçimlerine aday olmaya karar verir. Gerçekte, asla kazanacağını ummamaktadır.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2006

Night At The Museum: Secret Of The Tomb – Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Larry New York dan ayrılarak Londra ya gider..Görevi ise varolan bir şihri sonsuza kadar yok olmaktan kurtarmaktır..Bakalım kahramanımız bu işi başarabilecek mi?Müzede bir gecenin üçüncü serisidir.İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Aşkın Yüzü – The Face of Love (2013) izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Konusu:Yönetmenliğini Arie Posin`in üstlendiği yapım seyircisinden tam not almıştır..Filmde canından çok sevdiği hayat arkadaşını kaybeden bir kadının kaybettiği hayat arkadaşına birebir benzeyen birine karşı beslediği duyguları konu ediniyor.. İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2013

The Birdcage – Kuş Kafesi (1996) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Armand Goldman (Robin Williams) Güney Miami sahilinde "Kuş Kafesi" adındaki bir gece kulübünü işleten bir 'gay'dir. Uzun zamandır Armand'ın sevgilisi olan Albert (Nathan Lane) ise "Kuş Kafesi"nin yıldız şarkıcısı. Onların heteroseksüel oğullları Val (aslında Armand'ın eski evliliğinden öz oğludur) onlara geldiğinde nişanlandığını açıklıyor. Nişanlısı ise Amerikalı bir senatörün kızıdır. Daha da kötüsü senatör ve eşi Val'in babasını ve "annesini" merak ettiğinden Miami'ye bir ziyarette bulunmak istiyorlar.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 1996

Dalgın Profesör – Flubber (1997) izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Filmin Konusu: Profesör Philip Brainard (Robin Williams) kendisini bilime ve düşünmeye adamıştır. Günlük yaşam pek ilgisini çekmez. Çevresinde dalgın olarak adlandırılan profesör, çok sevdiği nişanlısı Sara (Marcia Gay Harden) ile evlenecekleri günü iki kez unutmuştur. Ona bu önemli tarihi unutturan ise Weebo adını verdiği yüksek voltajlı uçan robotuyla yapacağı keşiftir. Profesör Brainard, yeni bir enerji kaynağı üzerinde çalışmaktadır. Eğer bu kaynağı keşfedebilirse bilim dünyasında bir devrim yaratacak ve nişanlısı Sara'nın başkanlık yaptığı Medfield Koleji'nide mali krizden kurtaracaktır. Her şey yolunda gittiğinden profesör ve Sara, üçüncü kez evlenme girişiminde bulunmaya karar verirler. Profesör, bu kararı verdiği gün labaratuvarında çalışırken uzun süredir yaptığı çalışmalar nihayet meyvesini verir ve mucize bir madde keşfeder.Yeşil olan bu madde görünüşte lastiğe benzemektedir fakat yerçekimini ortadan kaldırma özelliğine sahiptir.

Tür: Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1997

Can Dostlar – House Of D (2004) izle
 • Site
 • IMDB
  7

Filmin Konusu : Tom Warshaw, Paris'te yaşayan Amerikalı bir sanatçıdır. Geçmişinden kaynaklanan sorunlarla boğuşan Warshaw, kendini keşfetmeye ve tanımaya başlar. Sonunda, evine dönerek ailesi ve çocuklarıyla tekrar bir araya gelmeye karar verir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2004

Asabi Adam – The Angriest Man In Brooklyn (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Konusu:Trajik bir trafik kazasından sonra hastaneye kaldırılan Henry , Doktorlardan 90 saatlik bir ömrünün kaldığını öğrenir.. Karamsarlığa kapılan Henry Bu zaman sürecinde kalbini kırdığı insanladan özür dileyip gönlün ferahlatmak ister.. Bir yandanda New York`un neredeyse altı üstüne geçecektir.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2014

Gecenin Sesi & The Night Listener izle
 • Site
 • IMDB
  5.9

Filmin Konusu: Gabriel Noone , çok iyi gittiğini düşündüğü ilişkisini sonlandırmak zorunda kalır. Sevgilisinden ayrılmıştır. Bu durum onun moralini fazlasıyla bozar. Yazıları artık eskisi gibi değildir. Yaptığı radyo programınada yansımıştır tüm bu olaylar.. Editörü kafasını dağıtması için Gabriel'e yayınlamak üzere olduğu bir romanın taslağını verir. Roman o kadar ilgisini çekmiştir ki yazarına ulaşmak ister. Yazarı da küçük yaşlarda tacize uğramış Pete adında biridir. Pete ve onu evlat edinen kadın olan Donna'ya ulaşmak ister. Ve ilginç olaylar bundan sonra başlayacaktır.. İyi seyirler..

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006

Uyanışlar – Awakenings izle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Filmin Konusu: Kendi halinde bi hayatı olan Dr Sayer in insanlarla olan ilişkileri herzaman çok zayıftı kendisi labaratuvarlarda bilimsel araştırmalar bölümünde çalışmaktadır. En son başvuru yaptığı bir hastane personel yetersizliğinden dolayı onu işe alır görevi ise uzun yıllarca bilincini kaybeden hastaları tedavi etmektir.L-Dopa başka bir hastalığın ilacıdır fakat Dr Sayer bu ilacı hastaları üzerinde denemek ister çunkü işe yaracağını düşünür ve nihayetinden iznini aldığı Leonard üzerinde dener başarılıda olur fakat zaman sonra ilaç insanlar üzerinde yan etklerini göstermeye başlar.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 1990

Günaydın Vietnam – Good Morning Vietnam izle
 • Site
 • IMDB
  7.3

Oyuncular:Robin Williams (Adrian Cronauer) , Forest Whitaker (Edward Garlick) , Tung Thanh Tran (Tuan) , Bruno Kirby (Lt. Steven Hauk) , J.T. Walsh (Sgt. Major Dickerson) , Chintara Sukapatana (Trinh) , Robert Wuhl (Marty Lee Dreiwitz)

Filmin Konusu: Askeri radyoda Dj'lik yapmaya başlayan ünlü Dj Adrian Cronauer, sabahın erken saatlerinde 'Günaydın Vietnam' sözleriyle açtığı programda renkli kişiliğini sergiler ve yayınını dinleyen askerlere eğlenceli dakikalar yaşatır. O güne kadar sıkıcı bir yayın yapan radyo, Adrian'ın mizah anlayışıyla kökünden değişir. Savaşla ilgili kötü haberlerin olmadığı programlardan oldukça memnun olan askerler moral bulurlar. Adrian, savaşın acımasızlığını göstermeden askerlerin olumlu bir şekilde etkilenmesini sağlar. Savaşa dair son derece eğlenceli bir yapım olan 'Günaydın Vietnam' ile Robin Williams Oscar'a aday olmuştu.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1987

Toys – Oyuncaklar izle
 • Site
 • IMDB
  5

Filmin Konusu:

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1992

Kanca – Hook İzle
 • Site
 • IMDB
  6.7

İşine çok bağlı bir avukat olan Peter Banning, karısı ve iki çocuğunu ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i ziyarete gittiklerinde çocukları Kaptan Hook tarafından kaçırılır. Peri Tinkerbell'in yardımıyla Olmayan Ülke'ye giden Peter, artık Peter Pan olmuştur. Çocukluk anılarını hatırlayan Peter, Kaptan Hook ile savaşacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1991

August Rush – Kalbini Dinle izle
 • Site
 • IMDB
  7.5

Becki Newton,  Jamia Simone Nash,  Aaron Staton,  Emelie Jeffries,  Jamie O'keefe,  Leon G. Thomas ııı
Senaryo:Nick Castle,  James V. Hart
Yapımcı:Lionel Wigram,  Richard B. Lewis,  Ralph Kamp,  Miky Lee,  Louise Goodsill,  Robert Greenhut
Görüntü Yönetmeni:John Mathieson
Müzik:Hans Zimmer,  Mark Mancina,  Anastasia Brown,  Julia Michels,  Jeffrey Pollack
Süre:1 saat 40 dk
Ödülleri: 1 kez Oscar'a Aday Gösterildi.
Konu: Oscar adaylı filmde çok yetenekli ve oldukça karizmatik gitarist ile güzel çellocunun New York'taki Washington Square'de karşılaşmasıyla birlikte yaşadıkları anlatılıyor. Karşılaşmaları sonrası çok özel ve unutulmaz anlar yaşarlar fakat bir süre sonra ayrı düşerler. Onlar ne kadar uzakta olsa  onları birleştiren çok büyük kalp bağlantıları vardır. Onları bir araya getirecek olan güç ise sokak çalgıcısı küçük çocuk August Rush' un özel yetenekleridir. İyi seyirler...

Tür: Dram Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2007

Son Kurgu – The Final Cut izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Filmin Konusu: Farklı filmlere imza atan Robin Williams, bu kez gizemli ve sürükleyici bir bilimkurgu filmiyle karşımıza çıkıyor. İnsanların hatıralarına son montajı yapan kişi olan Alan Hakman (Robin Williams), insanlara hafıza çipi takılan bir dünyada görev almaktadır ve bu görevi başarılı bir şekilde yürütmektedir. Çalıştığı şirketin yöneticilerinden biri ölünce onun hafızasının montajını yapma işi yine kendisine verilir. Bu görevle birlikte, hayatında beklenmedik gerilimle dolu bir takip başlar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2004

Jumanji İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Yönetmen: Joe Johnston
Oyuncular: Robin Williams,Kirsten Dunst,Patricia Clarkson, Bonnie Hunt,Bebe Neuwirth, Jonathan Hyde, Bradley Pierce, Laura Bell
Film Konusu: Jumanji, oynayanlarında içinde yer alması gereken, görevlerini yerine getirmek zorunda oldukları bir oyundur. 25 yıl boyunca oyunun içinde sıkışmış olan Alan, iki çocuğun Jumanji’ye başlaması ile kurtuluş kapısı açılmıştır.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 1995

Aşkın Gücü ~ What Dreams May Come İzle
 • Site
 • IMDB
  7

Yapımcı:Barnet Bain, Stephen Deutsch,
Konusu:Chris Nielsen ve karısı, Annie kaçınılmaz bir şekilde birbirine bağlanmış olan, birbiri için yaratılmış bir çifttir. Bir otomobil kazasında çocukları öldüğünde Chris`in tutkusu ve şefkati Annie`yi yaşama bağlayan tek şey olarak kalır. Bir gün Chris de öldüğünde, acıya dayanamayan Annie kendi canına kıyar. Sevgilisine her ne pahasına olursa olsun bağlanmış olan Chris, Cennet`i terkeder ve karısıyla birlikte olmak için Cehennem`in derinliklerine doğru bir yolculuğa başlar. . İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1998

Neşeli Ayaklar – Happy Feet izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Antartika'nın soğuk coğrafyasının sıcak ve sevimli yerlileri İmparator Penguenler, kendileri kadar sevimli ve köklü geleneklere sahiptirler. Kendi varlıklarını ve aşklarını ruh eşlerine anlatabilmek için her biri kendi 'Kalbe Seslenen Şarkı'sını söylemek zorundadır.

Fakat Norma Jean'ın oğlu minik penguen Mumble, diğer bütün penguenlerden farklıdır. Bir türlü şarkı söyleyemeyen küçük penguen, çok yetenekli bir tap dansçısıdır. Bu özelliği ile diğer bütün penguenlerin arasından sıyrılan Mumble, penguenlerin hayli kuralcı lideri tarafından dışlanmaya maruz kalır. Ama minik kahramanımız için mücadele vazgeçilmezdir.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzik Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2006

R.V. (2006) Full İzle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Oyuncular

Robin Williams (Bob Munro) , Cheryl Hines (Jamie Munro) , Joanna Levesque (Cassie Munro) , Josh Hutcherson (Carl Munro) , Jeff Daniels (Travis Gornicke) , Kristin Chenoweth (Marie Jo Gornicke) , Hunter Parrish (Earl Gornicke)
Bütün ailenizle izliyebileceginiz bir komedi filmi,...Bir Babanin ailesi ile bitlikte bir karavanla tatil macerasi komik bir versiyonla islenmis

Tür: Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2006

Büyük Baba – World’s Greatest Dad izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Lisede edebiyat öğretmenliği yapan Lance Clayton, oğlu Kyle’ı fazlasıyla tuhaf bir kazada kaybeder. Oğlunun ölüm nedenini açıklamaktan utandığı için Lance, Kyle’ın ağzından bir intihar mektubu yazar. İzni olmaksızın yerel bir gazetede basılan bu mektup Lance’ın yazarlık kariyerini başlatmış olur. Ancak Lance kendi adıyla değil, Kyle’ın ismini kullanarak yazıyordur ve bir süre sonra Kyle en çok takip edilen yazarlardan biri haline gelir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2009

Robot Adam – Bicentennial Man izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Teknolojinin hızla geliştiği yeni binyılın ilk yıllarında Richard Martin, bir NDR-114 robot satın alır. Ailenin en küçük çocuğu robota Andrew adını verir. Başlangıçta evin sıradan işlerini yapmak için alınan bir robotken Andrew düşünmek ve hissetmenin ne olduğunu keşfetmeye başlar. Martin ailesi ise satın aldıkları robotun sıradan bir robot olmadığını.

Bicentennial Man, her bireyin aşk, insanlık ve hayatı anlamaya çalışmayı amaçladığı iki yüzyıllık bir süreyi anlatıyor. Andrew öğrendiği derecede öğretiyor ve dünyaya bir varlığın nasıl şefkatle kucaklanacağını gösteriyor.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1999

Patch Adams izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.7

Hunter Adams, tıp fakültesinin resmi kayıtlarında "aşırıya kaçacak derecede mutlu" birisi olmakla eleştirilmiş ve hocalarından biri ona "Eğer bir palyaço olmak istiyorsanız, bir sirke katılsanız iyi olur" demişti.

Aslına bakarsanız o da palyaço olmayı istiyordu ama aynı zamanda iyi bir doktor da. Bu iki isteğine de ulaşan Patch Adams, bir akıl hastanesinde hem hasta, hem de doktor oldu.

Gerçek bir olaydan yola çıkan filmde Robin Williams'ın usta oyunculuğu kadar, sonradan Aman Tanrım'la değeri bilinecek olan yönetmen Tom Shadyac'ın yeteneğine şahit olmak da mümkün.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1998