Rastgele Film
Yukarı Çık

Roland Møller Filmleri

Mayın Sahili – Under Sandet (2015) izle
 • Site
  9.0
 • IMDB
  7.8

2. Dünya Savaşı’nda Almanya’nın yenilgiye uğramasının ardından, Mayıs 1945’te bir grup genç Alman savaş esiri Danimarkalı yetkililer tarafından ülkeye getirilir. Görevleri Danimarka’nın batı sahilindeki yaklaşık iki milyon kara mayınını temizlemektir… Çıplak elleriyle. İyi seyirler dileriz.

Land of Mine izle

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Gökdelen – Skyscraper (2018) izle
 • Site
  8.2
 • IMDB
  6.2

Daha önceleri FBI rehineleri kurtarma ekibinde çalışma yapmış olan Will Ford (Dwayne Johnson) gerçekleşen bir operasyonda sol bacağını yitirmiştir. Bundan dolayı emekliye ayrılmak zorunda kalan genç adam, bir gökdelende güvenlik görevi danışmanlığı yapmaya başlar. Çin’de yer alan ve dünyada ki en yüksek bina unvanına sahip The Pearl e ailesi ile birlikte yerleşmiştir. Burada güvenlik açıklarını kontrol ederek, gerekli önlemleri alacaktır. Ancak beklediğinden daha fazla güvenlik açığı ile karşılaşır. Bir güvenlik açığı sonrasında gökdelende 96. katta bir yangın meydana gelir. Bu yangındaki sorumluluk da kendisine yüklendiği için, adını temize çıkarmak adına çalışmaları başlatır. Ayrıca bina da diğer insanlar ile birlikte mahsur kalan ailesini de kurtarma için tüm cesaretini toplayarak harekete geçer.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018

İkinci Bir Şans – A Second Chance – En chance til izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Birlikte çalışan iki polis memuru olan Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) ve Simon (Ulrich Thomsen) birbirinden çok farklı yaşamlar sürmektedir. Andreas, eşi ve yeni doğmuş çocuğuyla birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Simon ise kötü bir şekilde bitmiş evliliğini gece kulüpleri ve içkiyle unutmaya çalışmaktadır. Ancak günün birinde basit görünen bir görev hayatlarında çok büyük bir etki yaratacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2014

Fidye – Kapringen (2012) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Konusu:Hint okyanusunun azgın sularında ilerleyen dev bir gemi.. Ve etrafta kem gözlerle izleyen acımasız korsanlar.. Vizyona girdiği tarihte yılın en iyi filmi seçilmiş ayrıca dünyanın en iyi 50 filmi arasına girmeyide başarmış.. Bir çok ödül ve plaketle izleyiviyi ve yapım şirketlerini büyüleyen film gerçek olaylara dayanan mükemmel bir drama filmi..Kargo gemisine el koyan somalili korsanlar mürettabat ekibi ve tonlarca ağırlıktaki gemiye el koyuyor.. Milyon dolarlık tekliflerle gemi şirketi heyetini paniğe sokan korsanlar..Etrafa dehşet saçmayada devam ediyor.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2012

R 2010 izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

R hapse düşer ve başka bir R ile tanışır. Birlikte hapishanenin katı hiyerarşisini kendi avantajlarına çevirebileceklerine inanırlar. Ancak, katı ve gerçekçi Danimarkalı bakışıyla, hapishane mahkûma ancak iki seçenek sunar: Kurban olmak ya da katil olmak...

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010