Rastgele Film
Yukarı Çık

Sarah Roemer Filmleri

Şüphe – Disturbia (2007) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Kale Brecht (Shia LaBeouf), babasının kazayla trajik ölümünden sonra girdiği bunalımı atlatmaya çalışan sorunlu bir gençtir. Asık yüzlü, içine kapanık ve çekingendir. İşlediği küçük bir suçtan dolayı yargıç tarafından ev hapsi cezasına çarptırılır. Annesi Julie ise (Carrie-Anne Moss) evin geçimini sağlayabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Tek isteği kayıtsız ve bezgin davranışlarda bulunan oğlunun ihtiyaçlarını karşılayabilmek ,ona babasının eksikliğini hissettirmemek ve iyi bir gelecek sağlayabilmektir. Evinin duvarları adeta Kale’in üzerine üzerine gelmektedir. Zaman geçirebilmek için tüm ilgisini pencerenin dışındaki komşu evlerine yöneltince röntgenci bir genç olup çıkar. Gözetlediği evler arasında, sorunlu geçmişinden kaçmak için yeni taşınan güzel komşu kızı Ashley de vardır. Yerel gazetelerde esrarengiz adam kaçırma olaylarıyla ilgili haberler çıkmaya başlayınca Kale tüm dikkatini komşularından orta yaşlı gizemli adama yöneltir. Genelde sessiz ve sakin bir yer olan kasabada terör estiren seri katilin kapı komşusu olduğuna ikna olmaya başlamıştır. Gözetlemeyi takıntı haline getirerek komşusunun attığı her adımı izlemeye başlar. En küçük hareket,nüans ve detayları bile not almaktadır. Elinde inandırıcı herhangi bir kanıt olmadığı halde kendini birtakım önlemler almak zorunda hisseder. Kuşkularının sağlamasını yapabilmek için güzel komşusu Ashley ile arkadaşı Ronnie’den yardım ister. Ev hapsinde olduğundan tüm bunları evinin sınırlarını aşmadan yapmak zorundadır.

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2007

Bir Köpeğin Hikayesi – Hachiko: A Dog’s Tale İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Bir profesör ile bir köpek arasındaki müthiş dostluğu konu edinen. 1987 yılında Hachiko Monogatari isimli Japon
filmine konu olan gerçek olaylar bu defa Stephen P. Lindsay tarafından senaryolaştırılmıştır.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2009

Waking Madison 2012 İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Yönetmen:Timur Bekmambetov
Oyuncular:Morgan Freeman, Angelina Jolie, James Mcavoy, Terence Stamp
Film Konusu: Mark Millar'ın kitap serisinden uyarlanan film, oyuncu kadrosu ile gözden kaçması oldukça zor yapımlardandır. Wesley Gibson, 25 yaşında, yaşamdaki yerini anlamakta güçlük çeken, zayıflıkları olan, dikkat çekicilikten uzak bir adamdır. Fox isimli genç kadın O’na çarptığında hayatı değişecektir. Fox, Fraternity adlı gizli bir örgüt için çalışmaktadır. İşin ilginç tarafı Wesley ve Fraternity, arasındaki bağlantıdır.Wesley’nin kaderinde suikastçı olmak vardır.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2010

Aşk Kapısı – Falling Up izle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Filmin Konusu: Henry O'Shea (Joseph Cross), hemşire okulunda okumaktadır. Babasının ani ölümünden dolayı okula devam edemez. Hayatını devam etmek ve ailesine bakmak için para kazanmak zorundadır.Ailesinden uzakta ve New york kentinde zenginlerin oturduğu lüks bir apartmanda kapıcılık yapmaya başlar. Binada oturan Scarlett Dowling'e (Sarah Roemer), dikkatini çekmiştir ve gün geçtikçe ona aşık olmaya başladığını anlar. Ancak bu durum Scarlettin ailesi tarafından hoş karşılanmaz.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2009

Ateşli Gençlik – Fired Up izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Oyuncular

Nicholas D Agosto (Shawn Colfax) , Eric Christian Olsen (Nick Brady) , Sarah Roemer (Carly) , Molly Sims (Diora) , Danneel Harris (Bianca) , David Walton (Dr. Rick)
Gerald R. Ford Lisesi futbol takımının yıldızları olan Shawn ve Nick, yazlarını başka bir futbol kampında geçirme olasılığından ödleri kopuyordur.

Nick ikisi için bir dolap çevirince, kendilerini okulun birbirinden güzel amigo kızlarının kampında bulurlar.

Fired Up! , Amerikan gençlerini konu alan, çılgınlıklarla dolu, seksi bir komedi.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2009