Rastgele Film
Yukarı Çık

admin

Henüz kendisini bizlere anlatmamış.
40 Favorileri
46 İzleyecekleri
82 Yorumları
 • Favori Filmleri
 • İzleme Listesi
 • Yorumları
 • Ay’da İlk İnsan – First Man (2018) izle
  • Site
   6.6
  • IMDB
   7.7

  Neil Armstrong gelmiş geçmiş tarihteki en büyük ve en tehlikeli görevlerden birisini üstlenmiştir. Ay’a çıkmasından sonra ay yüzeyinde ilk kez ayak basarak dolaşan insan olma özelliğine sahip olmak için görevini başarı ile tamamladı. Neil Armstrong’a ait olan bu unvan 1961- 1969 yılları arasında yaşadıklarını konu ediyor. NASA tarafından Ay’a ilk ayak basan insanın hikayesi anlatılıyor. Kıyasıya bir uğraş sonrasında nasıl başarıya ulaştıklarını gözler önüne seriyor.

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

  Yapım: 2018

  Karanlıkla Karşı Karşıya – BlacKkKlansman (2018) izle
  • Site
   5.5
  • IMDB
   7.5

  1970'lerde, siyahi hareketle birlikte ırkçılığın da güçlü olduğu yıllarda Afrika kökenli Ron Stallworth (John David Washington), Colorado Springs polisindeki ilk siyahi memur olmayı başarır. Henüz bir çaylak olmasına rağmen, çok zorlu bir göreve girişir: Beyaz ırk üstünlüğünü savunan Ku Klux Klan örgütünün liderlerinden David Duke (Topher Grace) ile telefonla iletişime geçerek örgüte sızmayı başarır. Ancak örgütte yükselmek için yüz yüze görüşülmesi gereken durumlarda "beyaz" bir Ron Stallworth'e ihtiyaç ortaya çıkar, bu görev için de Flip Zimmerman (Adam Driver) adlı bir başka polis uygun bulunur.

  Blackkklansman filmi, Ron Stallworth'ün yazdığı aynı adlı otobiyografik romandan uyarlandı.

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

  Yapım: 2018

  Avengers: Endgame (2019) izle
  • Site
   8.1
  • IMDB
   9,1

  Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğiz Avengers: Endgame filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.

  Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

  Yapım: 2019

  Kursk (2018) izle
  • Site
   8.2
  • IMDB
   6.5

  Thomas Vinterberg'in yönettiği aksiyon ve tarih filmi Kursk'te, 2000 yılında gerçekleşen ve 120 Rus askerinin ölümüyle sonuçlanan K-141 Kursk denizaltı felaketi ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılıyor. Mürettebat yaşam mücadelesi verirken aileleri de onları kurtarmak için siyasi engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorundadır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

  Yapım: 2018

  Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary (2019) izle
  • Site
   6.6
  • IMDB
   6.2

  Doktor Louis Creed (Jason Clarke), eşi Rachel Creed (Amy Seimetz) ve 2 çocuğuyla birlikte şehir merkezinden uzakta müstakil bir eve taşınmıştır. Müthiş bir ormanın içinde bulunan evin arazisi, dışarıya gösterdiğinden çok daha fazlasını saklamaktadır. Yan taraftaki evcil hayvan mezarlığının laneti, Creed ailesinin üzerine çökecektir.

  Stephen King'in romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, ilk olarak 1989'da sinemaya uyarlanmıştı.

  Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

  Yapım: 2019

  Dövüşçü – The Fighter İzle
  • Site
   7.8
  • IMDB
   7.8

  En İyi Film dalında Oscar'a aday olan Dövüşçü, ilhamını gerçek bir olaydan alan öyküsüyle, iki kardeşin her şeye rağmen tekrar bir araya gelip parçalanan aile düzenlenlerini düzeltme çabalarına odaklanıyor. Dicky Ecklund (Christian Bale) eskiden efsane olmuş, ama yeteneğini boşa harcamış ve başarı imkânını kaybetmiş şimdi ise kardeşini eğiten eski boksördür. Mickey Ward (Mark Wahlberg) ise Dicky’nin üvey kardeşidir. Mickey iyi bir boksör olarak adını duyurmadan önce Dicky onun ustalığını yapmıştır. Ünvan maçına çıkan Mickey'nin hem maçı kazanması hem de dağılan ailesini bir araya getirmesi gerekmektedir...

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

  Yapım: 2010

  Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 – Happy Death Day 2U izle
  • Site
   7.3
  • IMDB
   6.4

  Katili tarafından korkunç bir şekilde öldürülen Tree adındaki genç bir kadının, öldürüldüğü günün sabahına uyanıp, korkunç günü tekrar tekrar yaşamasının konu edildiği Ölüm Günün Kutlu Olsun’un devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Christopher Landon oturuyor. Filmin kahramanı Tree, devam halkasında tekrar tekrar ölmenin, gelecekteki tehlikelerden daha kolay olduğunu fark eder. Kendisi gibi aynı günü tekrar tekrar yaşamaya mahkum olan Ryan Phan’a yardımcı olmaya çalışan Tree, döngüden nasıl kurtulduğunu anlatarak genç adama çözüm bulmaya çalışır. Genç kadın, 11 kez ölüp dirilmesinin ardından, katilini pencereden dışarı atıp öldürerek döngüyü kırdığına inanmaktadır. Tree, şimdi hayatının daha iyi bir versiyonunu yaşadığını düşünse de, çok geçmeden döngüyü aslında kırmadığını fark eder. Kabusu geri dönmüştür ve Tree yeniden aynı güne uyanmaya başlar. Ancak bu sorun sadece onu etkilememektedir. Maskeli katil bu sefer birçok kişinin peşindedir ve onların hayatının kurtulması için Tree’nin tekrar tekrar ölmesi gerekmektedir. Tree, hem kendisini bu döngüden kurtarmak hem de daha fazla insanın ölmesini engellemek için maskeli katili durdurmaya karar verir. Fazla zamanı kalmayan Tree, katili etkisiz hale getirip döngüyü kırmayı başarabilecek midir?

  Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

  Yapım: 2019

  Beşinci Element – The Fifth Element izle
  • Site
   10
  • IMDB
   7.7

  Başarılı ve eski bir asker olan Korben şimdilerde taksicilik yapmaktadır.23.yy da New York ve tüm dunya yok olmak üzeredir.5000 yılda bir dünyayı ele geçiren şeytani bir güç dünyaya bir gezegen olarak gittikçe yaklaşmaktadır.Ondan tek kurtuluş beşinci element olarak adlandırılan aynı zamanda ne olduğunu kimsenin bilmediği bir cismin dünyaya ulaşmasını sağlamaktır bunu yapabilecek tek
  kişide Korben dir fakat onunda ilgilenmesi gereken harika bir yaratık vardır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

  Yapım: 1997

  Köstebek – Donnie Brasco izle
  • Site
   5.5
  • IMDB
   7.8

  1970'li yıllarda geçen öykü, FBI'ın o yıllarda büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. Yaşlı ve deneyimli bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco olarak tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' oluyor. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına neden oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek zorunda kalıyor. Filmde Al Pacino ve Johnny Depp'e Michael Madsen, James Russo ve Anne Heche gibi ünlü oyuncular eşlik ediyorlar..

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

  Yapım: 1997

  Zaman Yolcuları – Time Freak (2018) izle
  • Site
   10
  • IMDB
   5.7

  Büyük işler ortaya koymak fizik dahisi Stillman'ın (Asa Butterfield) kaderidir. Ancak kız arkadaşı Debbie (Sophie Turner) onu aniden terk ettiğinde hayatı raydan çıkar. Stillman yine de pes etmez ve kalbi kırık her dahinin yapacağı şeyi yapar: Aşkta ikinci bir şans elde etmek için bir zaman makinesi icat eder. Arkadaşı Evan'la birlikte geçmişe yolculuk yapan Stillman, bu sefer işleri yoluna koyabilmek için gerçekten çok çalışacaktır.

  Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

  Yapım: 2018

  Never Grow Old (2019) izle
  • Site
   7.8
  • IMDB
   5.7

  Patrick Tate, barışçıl olduğu söylenebilecek bir kasabada ailesi ile birlikte yaşayan genç bir adamdır. Kasabadaki huzurlu yaşam, haydutların gelip ellerine geçen herkesi öldürmesi ile kabusa döner. Kendisini bu kargaşanın içinden kurtarmaya çalışan Patrick, kaos ortamından yararlanmaya karar verir. Haydutlara yakın olmaya çalışan Patrik, daha büyük bir felaket yaşanmadan ve kendi yakınlarının başına bir şey gelmeden önce haydutları durdurmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

  Yapım: 2019

  Gelin Benim Olacak – Made of Honor izle
  • Site
   10
  • IMDB
   5.9

  Tom ve Hannah, on yıllık arkadaştırlar. Tom kısa süreli ilişkiler yaşarken Hannah doğru adamı beklemektedir. Tam Tom, Hannah'la ciddi bir ilişki yaşayabileceğini düşünmeye başlamışken Hannah nişanlanır ve Tom'un düğünde şeref konuğu olmasını ister.

  Tür: Aşk Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

  Yapım: 2008

  Ay’da İlk İnsan – First Man (2018) izle
  • Site
   6.6
  • IMDB
   7.7

  Neil Armstrong gelmiş geçmiş tarihteki en büyük ve en tehlikeli görevlerden birisini üstlenmiştir. Ay’a çıkmasından sonra ay yüzeyinde ilk kez ayak basarak dolaşan insan olma özelliğine sahip olmak için görevini başarı ile tamamladı. Neil Armstrong’a ait olan bu unvan 1961- 1969 yılları arasında yaşadıklarını konu ediyor. NASA tarafından Ay’a ilk ayak basan insanın hikayesi anlatılıyor. Kıyasıya bir uğraş sonrasında nasıl başarıya ulaştıklarını gözler önüne seriyor.

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

  Yapım: 2018

  Karanlıkla Karşı Karşıya – BlacKkKlansman (2018) izle
  • Site
   5.5
  • IMDB
   7.5

  1970'lerde, siyahi hareketle birlikte ırkçılığın da güçlü olduğu yıllarda Afrika kökenli Ron Stallworth (John David Washington), Colorado Springs polisindeki ilk siyahi memur olmayı başarır. Henüz bir çaylak olmasına rağmen, çok zorlu bir göreve girişir: Beyaz ırk üstünlüğünü savunan Ku Klux Klan örgütünün liderlerinden David Duke (Topher Grace) ile telefonla iletişime geçerek örgüte sızmayı başarır. Ancak örgütte yükselmek için yüz yüze görüşülmesi gereken durumlarda "beyaz" bir Ron Stallworth'e ihtiyaç ortaya çıkar, bu görev için de Flip Zimmerman (Adam Driver) adlı bir başka polis uygun bulunur.

  Blackkklansman filmi, Ron Stallworth'ün yazdığı aynı adlı otobiyografik romandan uyarlandı.

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

  Yapım: 2018

  Avengers: Endgame (2019) izle
  • Site
   8.1
  • IMDB
   9,1

  Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğiz Avengers: Endgame filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.

  Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

  Yapım: 2019

  Kursk (2018) izle
  • Site
   8.2
  • IMDB
   6.5

  Thomas Vinterberg'in yönettiği aksiyon ve tarih filmi Kursk'te, 2000 yılında gerçekleşen ve 120 Rus askerinin ölümüyle sonuçlanan K-141 Kursk denizaltı felaketi ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılıyor. Mürettebat yaşam mücadelesi verirken aileleri de onları kurtarmak için siyasi engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorundadır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

  Yapım: 2018

  Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary (2019) izle
  • Site
   6.6
  • IMDB
   6.2

  Doktor Louis Creed (Jason Clarke), eşi Rachel Creed (Amy Seimetz) ve 2 çocuğuyla birlikte şehir merkezinden uzakta müstakil bir eve taşınmıştır. Müthiş bir ormanın içinde bulunan evin arazisi, dışarıya gösterdiğinden çok daha fazlasını saklamaktadır. Yan taraftaki evcil hayvan mezarlığının laneti, Creed ailesinin üzerine çökecektir.

  Stephen King'in romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, ilk olarak 1989'da sinemaya uyarlanmıştı.

  Tür: En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

  Yapım: 2019

  Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 – Happy Death Day 2U izle
  • Site
   7.3
  • IMDB
   6.4

  Katili tarafından korkunç bir şekilde öldürülen Tree adındaki genç bir kadının, öldürüldüğü günün sabahına uyanıp, korkunç günü tekrar tekrar yaşamasının konu edildiği Ölüm Günün Kutlu Olsun’un devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Christopher Landon oturuyor. Filmin kahramanı Tree, devam halkasında tekrar tekrar ölmenin, gelecekteki tehlikelerden daha kolay olduğunu fark eder. Kendisi gibi aynı günü tekrar tekrar yaşamaya mahkum olan Ryan Phan’a yardımcı olmaya çalışan Tree, döngüden nasıl kurtulduğunu anlatarak genç adama çözüm bulmaya çalışır. Genç kadın, 11 kez ölüp dirilmesinin ardından, katilini pencereden dışarı atıp öldürerek döngüyü kırdığına inanmaktadır. Tree, şimdi hayatının daha iyi bir versiyonunu yaşadığını düşünse de, çok geçmeden döngüyü aslında kırmadığını fark eder. Kabusu geri dönmüştür ve Tree yeniden aynı güne uyanmaya başlar. Ancak bu sorun sadece onu etkilememektedir. Maskeli katil bu sefer birçok kişinin peşindedir ve onların hayatının kurtulması için Tree’nin tekrar tekrar ölmesi gerekmektedir. Tree, hem kendisini bu döngüden kurtarmak hem de daha fazla insanın ölmesini engellemek için maskeli katili durdurmaya karar verir. Fazla zamanı kalmayan Tree, katili etkisiz hale getirip döngüyü kırmayı başarabilecek midir?

  Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

  Yapım: 2019

  Beşinci Element – The Fifth Element izle
  • Site
   10
  • IMDB
   7.7

  Başarılı ve eski bir asker olan Korben şimdilerde taksicilik yapmaktadır.23.yy da New York ve tüm dunya yok olmak üzeredir.5000 yılda bir dünyayı ele geçiren şeytani bir güç dünyaya bir gezegen olarak gittikçe yaklaşmaktadır.Ondan tek kurtuluş beşinci element olarak adlandırılan aynı zamanda ne olduğunu kimsenin bilmediği bir cismin dünyaya ulaşmasını sağlamaktır bunu yapabilecek tek
  kişide Korben dir fakat onunda ilgilenmesi gereken harika bir yaratık vardır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

  Yapım: 1997

  Köstebek – Donnie Brasco izle
  • Site
   5.5
  • IMDB
   7.8

  1970'li yıllarda geçen öykü, FBI'ın o yıllarda büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. Yaşlı ve deneyimli bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco olarak tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' oluyor. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına neden oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek zorunda kalıyor. Filmde Al Pacino ve Johnny Depp'e Michael Madsen, James Russo ve Anne Heche gibi ünlü oyuncular eşlik ediyorlar..

  Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

  Yapım: 1997

  Aşktan Sonra – After Love – L’économie du couple izle
  • Site
   7.8
  • IMDB
   6.5

  15 yıllık evlilikten sonra, iki çocuğu olan bir çift boşanmak üzeredir. Koca başını sokacak yeni bir yer bulana kadar birlikte yaşamak zorunda ve evdeki eşyaların nasıl aralarında paylaşacaklarını bulmak zorundadırlar.

  Tür: Dram Filmleri

  Yapım: 2016

  Akıllı Ol – Get Smart izle
  • Site
   10
  • IMDB
   6.5

  ABD casus teşkilâtı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz.

  Her zaman Ajan 23’le çalışmanın hayallerini kuramuş olan Smart, ne yazık ki öldürücü Ajan 99’la çalışmak durumundadır. Smart ile 99, hem KAOS’un büyük planını ortaya çıkarmaya hem de birbirlerine yaklaşırken, KAOS’un kilit elemanlarından Siegfried ve yardımcısı Shtarker'ın yarattıkları terör ağına vurgun yapma hazırlığı içindedirler. Saha deneyiminden ve yeterli zamandan yoksun olan Smart, elinde birkaç süper teknolojik casus oyuncağı ve dizginlenemez coşkusuyla dünyayı kurtarıp KAOS’u yok etmek zorundadır.

  Senaryosu Austin Powers 4 adıyla yazılıp sonradan değiştirilen Akıllı Ol filminin karakterleri de Mel Brooks ve Buck Henry’nin yaratımlarına dayanıyor.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

  Yapım: 2008

  Zaman Yolcuları – Time Freak (2018) izle
  • Site
   10
  • IMDB
   5.7

  Büyük işler ortaya koymak fizik dahisi Stillman'ın (Asa Butterfield) kaderidir. Ancak kız arkadaşı Debbie (Sophie Turner) onu aniden terk ettiğinde hayatı raydan çıkar. Stillman yine de pes etmez ve kalbi kırık her dahinin yapacağı şeyi yapar: Aşkta ikinci bir şans elde etmek için bir zaman makinesi icat eder. Arkadaşı Evan'la birlikte geçmişe yolculuk yapan Stillman, bu sefer işleri yoluna koyabilmek için gerçekten çok çalışacaktır.

  Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

  Yapım: 2018

  Never Grow Old (2019) izle
  • Site
   7.8
  • IMDB
   5.7

  Patrick Tate, barışçıl olduğu söylenebilecek bir kasabada ailesi ile birlikte yaşayan genç bir adamdır. Kasabadaki huzurlu yaşam, haydutların gelip ellerine geçen herkesi öldürmesi ile kabusa döner. Kendisini bu kargaşanın içinden kurtarmaya çalışan Patrick, kaos ortamından yararlanmaya karar verir. Haydutlara yakın olmaya çalışan Patrik, daha büyük bir felaket yaşanmadan ve kendi yakınlarının başına bir şey gelmeden önce haydutları durdurmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

  Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

  Yapım: 2019

  • Code 8 izle
   Code 8 izle için demiş ki;

   direkizle seçeneğide smart tvde sorunsuz izleniyor.. fembed linkide aktif şuan..

  • Suçlular Şehri – Den of Thieves (2018) izle
   Suçlular Şehri – Den of Thieves (2018) izle için demiş ki;

   o açıyorsa en öndeki seçenekte açar.. direkizle yani..

  • Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 – The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011) izle
   Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 – The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011) izle için demiş ki;

   2. sitede vardı zaten .. şuan ilk sayfaya aldım..

  • Anna (2019) izle
   Anna (2019) izle için demiş ki;

   evet önceki daha kullanışlıydı.. eskiye dönelim..

  • Brooklyn İzle
   Brooklyn İzle için demiş ki;

   Sizinde bayramınızı kutlarız..

  • İstila Altında – Captive State (2019) izle
   İstila Altında – Captive State (2019) izle için demiş ki;

   ilk eklediğimiz zaman 7 puan imiş.. zamanla düşmüş.. ama güncellemek gerekiyor doğru söylüyorsunuz..

  • Fighting with My Family (2019) izle
   Fighting with My Family (2019) izle için demiş ki;

   uyarı için teşekkürler.. düzeltildi..

  • Into the Forest – Ormana Doğru İzle
   Into the Forest – Ormana Doğru İzle için demiş ki;

   imdbde hangi kategoriye almışlarsa aynısına alıyoruz.. Altyazı senkron sorununu da riplemeden kontrol ediyoruz.. siteye eklemeden bi daha ediyoruz.. 2-3 kontrolden geçiyor ve yazdığımız nickte senkronu bozacak bi işlem deil.. tam takip edememişiz.. bi kaç sene daha takip edelim..

  • John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019) izle
   John Wick: Chapter 3 Parabellum (2019) izle için demiş ki;

   biz teşekkür ederiz.. iyi seyirler..

  • Maymunlar Cehennemine Dönüş – Beneath the Planet of the Apes (1970) izle
   Maymunlar Cehennemine Dönüş – Beneath the Planet of the Apes (1970) izle için demiş ki;

   Playerla alakalı bi durum var.. sorunun farkındayız kısa sürede halledeceğiz inşaAllah..