Rastgele Film
Yukarı Çık

Güney Kore Filmleri

İstilacı Zim Karanlık Tehdit – Invader ZIM: Enter the Florpus (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2019

Parazit – Parasite – Gisaengchung (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.6

Park Ailesi'yle tanışın: soyla gelen servetin klasik bir tablosu. Diğer yanda ise Kim Ailesi, sokak zekası bakımından zengin ama başka hiçbir zenginliğe sahip değil. Şans veya kader olsun, bu iki ev halkı bir şekilde bir araya gelir ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını hemen sezer. Kolej çağındaki Ki-woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini Park ailesinin arasına çabucak yerleştirir. Kim'ler “vazgeçilmez” lüks hizmetler sunarken, Parklar ise habersizce evlerindeki her şeyi Kim ailesine kaybetmektedir. Ancak kısa sürede bu düzen bir tehditle karşılaşır. Asalak bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettikleri konforu tehdit eder hale geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak verir. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan ekosistemi yıkmakla tehdit etmektedir

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2019

The Outlaws – Beomjoidosi (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

2004 yılında gerçek olaylara dayanarak yapılmış olan filmde, Çin'den Koreye göç edip yerleşen insanların belirli bölgelerde mahalle kurması ile birlikte bu bölgelerde Çinlilerin çeteler oluşturması ve Çin'den gelen Çetelerin bölge savaşını ele almaktadır. Polis ekiplerinin yerel halkın yardımıyla mahalleye huzur getirmeye çalışılmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Unstoppable – Seongnan hwangso (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Film, kaçırılan karısını kurtarmaya çalışan Dong-Chul’un (Ma Dong-Seok) mücadelesini anlatmaktadır. Dong-Chul, bir zamanlar kötü bir şöhrete sahip olan bir gangsterdi. Ama uzun zaman önce gangsterliği bırakarak daha iyi bir hayat yaşamaya başlanmıştır. Ji-Soo (Song Ji-Hyo) ile mutlu bir evliliği vardır. Bir gün, evine geldiğinde ortalığı dağınık bir şekilde bulur ve eşi kayıptır. Ardından eşinin ellerinde olduğunu ve fidye karşılığında eşini serbest bırakacaklarına dair bir telefon alır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2018

Ölümsüz Bıçak – Blade of the Immortal izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Manji'nin kardeşi acımasızca öldürülür. Manjinin gözü önünde kız kardeşini kaybetmesi artık hayatta kalmasının tek sebebi olacaktır. İntikam için yemin eden Manji çıktığı yolda bir çok zorlukla karşılaşacak. Ölümsüz Bıçak – Blade of the Immortal 2017 Aksiyon filmi Türkçe altyazılı full hd izleyin

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2017

Şüphe – Beoning (2018) izle
 • Site
  7.3
 • IMDB
  7.7

Hiçbir vasfa sahip olmayan bir genç güzel bir genç kıza aşık olmuştur. Ancak genç kızın küstah babası ile genç adamın arası pek iyi olduğu söylenemez. Kendi kızına genç adamı uygun görmeyen küstah adam, sürekli olarak uzaklaştırma hamlelerinde bulunmuştur. Genç adam ise kendisini içinden çıkılmaz bir aşk üçgeni içinde bulduğu için ne yapacağı konusunda çaresiz şekilde düşünmektedir. Duygusal sahnelerin ağırlıkta yaşandığı film derinden etki uyandıracaktır.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2018

Kar Küreyici – Snowpiercer izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7

2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür. Bu felaketten geride kalan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır. Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.
Güney Koreli ünlü yönetmen Joon-ho Bong'un ilk İngilizce film denemesi olan Snowpiercer'da çok iyi bir oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Captain America filminden hatırladığımız Chris Evans'ın başrolde olduğu filmde Allison Pill ve Jamie Bell gibi genç oyuncuların yanı sıra, John Hurt, Tilda Swinton, Ed Harris gibi Hollywood'un usta isimleri de yer alıyor.
Filmin 2013 yılında ABD'de gösterime girmesi bekleniyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

İhtiyar Delikanlı – Oldboy 2003 İzle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  8.4

Karısı ve çocuğuyla sıradan bir hayat yaşayan Oh Dae-Su, 1988 yılında evinin önünden kaçırılır. Kendisini küçük bir hücrede bulan adam, buraya nasıl ve kimler tarafından getirildiğini anlamaya çalışır. Dışarıyla tek bağlantısı hücredeki küçük televizyondur. Bir gün televizyondan karısının öldüğü haberini izler ve şok geçirir. 15 yıl sonra serbest bırakılan adam, ailesini öldürenleri bulmaya ve kendini hücreye kapatanlardan intikam almaya yemin eder.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2003

Secret in Their Eyes – Gizemli Gerçek İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

Ray (Chiwetel Ejiofor) ve Jess (Julia Roberts) birbiriyle oldukça samimi 2 FBI ajanıdır. Başsavcı danışmanı Claire ile (Nicole Kidman) birlikte iyi bir ekip kurmuşlardır. Ancak bir gün Jess'in kızının vahşi bir cinayete kurban gitmesiyle birlikte hepsinin yolları ayrılır. Ancak bir türlü hapse atılamayan katil yüzünden Jess'in intikam ateşi hiç sönmez ve 13 yıl sonra buldukları ipucu üzerine yeniden arayışa başlarlar. Bu kez Jess, adaleti ne pahasına olursa olsun kendi eliyle yerine getirmeye kararlıdır.
Secret in Their Eyes, 2009 yapımı bol ödüllü Arjantin filmi Gözlerindeki Sır'dan (El Secreto De Sus Ojos, The Secret In Their Eyes) esinlenerek çekildi.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Benim Yolum – Mai Wei – My Way (2011) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  7.8

Jun Shik, Tatsuo'nun büyükbabasının çiftliğinde çalışmaktadır. O dönemlerde Kore, Japonya’nın egemenliği altındadır ama Jun Shik’in en büyük hayali Tokyo Olympiyatlarına maraton koşucusu olarak katılmaktır. Tatsuo da kendisini maraton koşucusu olarak yetiştirmek ister. İki genç birbirlerini rakip görürken, savaş patlak verir ve mecburen orduya asker olarak alınırlar. Tatsuo, Shik’in bölüğünde onun üssü olur fakat ikili savaş başladıktan sonra çok geçmeden Sovyet ordusunun eline esir düşerler. Kaçmayı başarsalar da sonrasında Almanlara yakalanırlar ve ayrı düşerler… 1944’te Normandiya kıyılarında yeniden bir araya gelirler… Yaşanmış gerçek bir öyküden yola çıkan savaş dramının yönetmenliğini Je-kyu Kang üstleniyor. Başroller ise Dong-gun Jang ve Jô Odagiri.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2011

Kardeşler Savaşı – Taegukgi hwinalrimyeo (2004) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Kore Savaşı’nın gerçekleştiği dönemin üzerinden yıllar geçmiştir. Savaşın gerçekleştiği alan içerisinde bir kazı gerçekleştiren Jin Tae Lee’yi geçmişine doğru götürecektir. Kazı çalışmalarında bir takım eşyaları savaş esnasında kaybolmuş ağabeyine ait bir takım izleri bulacağını düşünürken, farklı bulduğu kalıntılar ile birçok şeyin patlak vermesine neden olur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2004

Battleship Adası – The Battleship Island İzle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  7.1

Film, Japon sömürge döneminde, yaklaşık 400 Korelinin kömür madenlerinde çalıştırmak amacıyla "Battleship Island ("Hashima Island”)” adlı bir savaş gemisi ile zorla götürülmesini ve gemidekilerin özgürlük için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2017

Rampant – Chang-gwol (2018) izle
 • Site
  9.2
 • IMDB
  6.3

Kumar oynamaktan keyif alan Lee Chung, Qing Hanedanlığı’nda rehin alınmıştır. Mükemmel bir kılıç kullanma yeteneğine sahip genç adam, ağabeyinin tahtına geçerek başarılı olmak istemektedir. Ancak bu pekte kendisinin sandığı kolay şekilde ilerlemez. Uzun bir aradan geçen süreden sonra ağabey Lee Chung’u Joseon’a getirmiştir. Aradan geçen 10 yıl gibi aşkın bir süre sonra canavarlar ile yüzleşmek zorunda kalır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Gi-eok-ui bam – Forgotten (2017) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  7.2

Jin Seok (Kang Ha Neul), kendisine göre mükemmel olan abisi Yoo Seok'a (Kim Moo Yul) adeta hayrandır. Bir gün abisi sırra kadem basar ve 19 gün sonra geri döner. Fakat hem hiçbir şey hatırlamamaktadır hem de bambaşka bir insan olmuştur. Jin Seok abisinin başına gelenlerin ardındaki sır perdesini aralamak için didinmeye başlar.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2017

The Great Battle (2018) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  6.6

Filmdeki tüm olaylar 645 gibi oldukça geçmiş bir zamanda yaşanmaktadır. Yang Man-Chun bir ordu komutanıdır. Bundan dolayı da sürekli olarak bu ordu ile ilgilenmek zorundadır. Sürekli olarak kendi ordusuna karşı savaşan ordular ile mücadele içindedir. Şimdiye kadar birçok orduya karşı başa çıkmış olsa da bu seferki ordu oldukça fazla kişiden oluşmaktadır. 500 bin kişilik bir askerden oluşan orduya karşı savaş başlar. Tang Hanedanlığı’na karşı artık ordusunu savunmak zorundadır. Kıyasıya mücadele içinde geçecek filmin savaş sahneleri gerçekten nefesleri kesecek düzeyde. Genç komutanın ordusu bu seferde galip gelerek tekrar egemenliğini sürdürebilecek mi? Hep birlikte heyecan içinde izleyerek görmüş olacağız. The Great Battle (2018) izle filmini en kalite şekilde sizlere sunar iyi seyirler dileriz..

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

The Spy Gone North – Gongjak (2018) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  7.1

Güney Kore vatandaşı olan ve gizli ajanlık yapan bir adam 1990’lı yıllarda Güney ve Kuzey Kore tarafından çizilmiş olan siyasi bir kargaşa içerisinde kendisini bulur. Oldukça yabancı bir konu olduğu için ne yapacağını pek kestiremeyecektir. Egemen sınıflara karşı kendisini gösterebilecek kadar tüm yeteneklerini ortaya koyması gereklidir. Bu girdap içerisinden başarılı bir şekilde ayrılabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

Bayan Baek – Mi-sseu-baek (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  6.6

Sang-ah Baek geçmiş dönemlerinde azılı işlediği suçlar sonrasında mahkum hayatı yaşamıştır. Bundan dolayı bazı olayların etkisinden çıkamadığı için Miss Baek ile aralarında bazı konularda anlaşmazlıklar yaşamaktadır. Bundan dolayı da kendisinden ilgisini eksik etmeyerek destek veren dedektifin tekliflerine pek kulak asmaz. İlk sırada yakınlık göstermekten çekingenlik duyduğu küçük kıza karşı artık ilgi göstermeye başlar ve kurtarmak için girişimlerde bulunmaya karar vermiştir.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

The Tiger: An Old Hunter’s Tale – Daeho İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Avcı kaplan ve Joseon kaplanlarını hakkında bir hikaye anlatan bir film..

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2015

Ölenle Ölünmez – No Tears for the Dead – U-neun nam-ja (2014) izle
 • Site
  7.4
 • IMDB
  6.8

Profesyonel bir kiralık katil ve onun bir sonraki hedefi arasındaki aşkı konu alıyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2014

Illang: The Wolf Brigade (2018) izle
 • Site
  7.5
 • IMDB
  5.9

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Fındık İşi 2 – The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) izle
 • Site
  8.3
 • IMDB
  5.4

Bir fındık dükkanının içinde yaşam sürmekte olan Surly ismindeki sincap, arkadaşları ile birlikte gününü burada geçirmektedir. Günün her saatinde oyun ve eğlenerek geçirmiş oldukları için keyifsi bir anları olmaz. Ancak dükkanda meydana gelen bir kaza her şeyin alt üst olmasına neden olur. Surly ve arkadaşları bu yaşanan kaza sonucunda evsiz kalmıştır. Kalacak bir yerleri kalmamasından dolayı da diğer arkadaşlarının da yaşam sürdüğü parka yeniden dönmek zorunda kalırlar. Ayrıca cennet bahçesi gibi olan fındık dükkanına alışmış olan Surly için pekte parka dönmek bu kadar da hoş bir durum olmaz. Yine peşlerini sıkıntı bu park içinde de bırakmayacaktır. Park yakın bir zamanda lunapark olarak işlev göreceği için kendilerini daha büyük bir macera beklemektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017

Acımasız – The Merciless (2017) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.7

Jae-Ho mahkum edildiği hapishanede kendi kurallarını işletmeye devam etmektedir. Kendi gücünü ispat etmiş olduğu için, herkes kendisine uymak zorundadır. Ancak hapishane dışında bir suç çetesi içinde bulunan Hyun-Soo, işlediği suç sonrasında aynı koğuş içerisine gönderilmiştir. Jae-Ho’nun kurallarının burada geçerli olduğunu öğrenmiş olsa da, kendisi hiç de bu kurallar altında ezilmeye niyetli değildir. Bundan sonraki süreçte hapishane içinde ikilinin kıyasıya mücadelesi de başlamış olur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017

Gizli Görev – Confidential Assignment – Gongjo (2017) izle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  6.5

Kuzey Kore’de suç örgütü yaptıkları kaçış planı sonrasında Güney Kore topraklarına yerleşmeye başlamıştır. Bu sırada Güney Koreli dedektif nasıl bir tehlikenin ve nerede olduklarını bilmek için Kuzey Koreli dedektiften bilgi alması gereklidir. Bundan dolayı hemen Kuzey Koreli dedektif ile tanışarak işbirliği içinde bu olayların üstesinden gelmek istemektedir. Genç dedektif suç örgütüne karşı başarılı olabilecek mi?

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Söz – Commitment (2013) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.8

Görevini yerine getiremeyen Kuzey Koreli bir casusu konu edinmektedir..Bu adamın Myung-Hoon adında oğlu ve Hye-In adında kızı vardır..Görevini yerine getirememesi ve bu sorumsuzluğundan dolayı oğlu ve kızı ceza olarak bir çalışma kampına gönderilmiştir..Myung-Hoon kız kardeşinin hayatını kurtarmrk için casus olmaya karar vermiş ve bu kararı ile birlikte sığınmacı olarak Güney Kore`ye gönderilmiştir..Daha sonra Myung-Hoon eğitim amaçlı liseye yazılır ve orada bir kıza aşık olur,bağlanır..Bu olaylar sırasında Myung-Hoon`u Güney Kore hükümeti izler ve Kuzey Kore hükümeti almayı kararlaştırır..İyi Seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2013