Rastgele Film
Yukarı Çık

Hindistan Filmleri

Romeo Akbar Walter (2019) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  6.7

1971 Hindistan-Pakistan Savaşı sırasında, bir Hint banker RAW (araştırma ve analiz Wing) tarafından Pakistan içinde derin gizli bir operasyon için işe alınmıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2019

Mard Ko Dard Nahin Hota (2018) izle
 • Site
  7.8
 • IMDB
  7.5

Dünya’da eşine az rastlanır Doğuştan Duyarsızlık adlı acı hissetmeme hastalığına yakalanan bir genç, dövüş dersleri alıp soyguncuları avlar. 2018 aksiyon ve komedi türündeki The Man Who Feels No Pain – Acı Hissetmeyen Adam adlı Hint filmi Vasan Bala tarafından yönetiliyor.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2018

Queen – Kraliçe (2014) Altyazılı İzle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  8.3

Rani isimli hint kız düğün hazırlıkları yaparken nişanlısı düğünden bir gün önce onu terkeder..Rani nişanlısıyla planladığı balayına tek başına gider ve orada yeni arkadaşlar sayesinde bu psikolojiyi atlatır..Nişanlısı arar ve tekrar birlikte olmak, evlenmek isteğini söyler..Fakat herşey istediği gibi gitmez kız Hindistana döner,nişanlısı düğün hazırlıkları yaparken onu reddeder ve ona kendisini bulma şansını verdiği için teşekkür edip ..Yeni hayatına devam eder..İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013

Udaan (2010) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.2

Rohan Hindistan'ın en gözde yatılı okullarından birindeyken,işledigi bir suç yüzünden okuldan atılır.Gidebilecegi tek yer 8 yıldır görmedigi babasının yanıdır.Gayet katı ve sert olan babası,Rohan'ın gelecekle ilgili planlarını görmezden gelir ve ona kendi hazırladıgı planları uygulaması konusunda baskı yapar.Rohan'ın yeni hayat düzenine alışması hayli zor olacaktır.İyi seyirler...

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2010

Kesari (2019) izle
 • Site
  5.9
 • IMDB
  7.9

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Tarihi Filmler

Yapım: 2019

Yerdeki Yıldızlar – Taare Zameen Par – Like Stars on Earth (2007) Altyazılı 720p izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.5

Aamir Khan ın hem yönetmenlik hemde oyunculuk yaptığı bu filmde; 8 yaşında küçük bir çocuğun Disleski denilen genetik hastalıktan dolayı geç konuşma duyma ve algılama sorunu yaşamasını ve çevresindeki insanların onu o haliyle eleştirip tuhaf gözlerle bakmasına neden olurken resim öğretmeni Ram çocuğun derinliklerine inmeyi başarmasıyla çok daha farklı bir kişiliğin ortaya çıkmasını sağlıyor.İnsanların dış görünümü değilde içindeki güzellikleri yada yaşam farklılığını görmek zorda olsa sanırım hepimizin elinde olan birşey.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2007

Çirkin – Ugly (2013) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

10 yaşındaki küçük bir kız çocuğunun ortadan kaybolmasıyla,olayı araştıran polis memurunun başından geçen gizemli olaylar...Başrollerinde Rahul Bhat,Alia Bhatt ve Surveen Chawla'nın paylaştıkları film,ilk gösterimini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştirmişti. Yönetmen koltuğunda ise, 'The Lunchbox' filmiyle Bafta'ya aday olan, 'Gangs Of Wasseypur' filminin de yönetmeni Anurag Kashyap oturuyor.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013

Padman (2018) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  8.1

Kadınların hassas noktalarını ölçen bir pazarlamacı adam, kendisini ped sektörü içinde buluyor. Kadınların fikirlerine başvurduktan sonra ped makinesi üzerinde çalışmalarına hız veriyor. Hindistan ülkesinde artık ekonomik açıdan cüzi miktarlarda ped sağlamak için üretimlerini sağlayarak dağıtım gerçekleştiriyor. Tabi ki kadınlar ile bu yakınlaşma çabası kendisini de farklı olayların içine sürüklüyor.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2018

Milyoner – Slumdog Millionaire izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8

Jamal Malik Mumbai'nin gecekondu mahallelerinden birinde yaşayan 18 yaşında bir yetimdir. Hindistan'da katıldığı bir bilgi yarışmasında 20 milyon rupe kazanmasına sadece bir adım kalmıştır.
Şovun o gecelik bitmesinin ardından Jamal, eğitimsiz olan birinin bu kadar büyük başarıyı ancak hile yoluyla gösterebileceğinden şüphelenilip tutuklanır. Ama yarışmadaki her sorunun cevabıyla o gece Jamal'ın inanılması zor gerçek hikayesi ortaya çıkacaktır. Fakat sadece bir soru gizemini korur...

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2008

Düşüş – The Fall 2006 izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7.9

1920’lerin Los Angelesı’ndayız. Kolu kırıldığı içinLos Angeles Hastanesi’nde yatmakta olan 10 yaşındaki Alexandria,burada filmlerde dublörlük yapmakta olan Roy ile tanışır.

Bir çekim sırasında sakatlandığı için yataktançıkamayan Roy, Alexandria’ya Vali Odious’tançeşitli sebeplerden nefret eden ve onu öldürmekisteyen 6 adamın hikayesini anlatmaya başlar. Fakat Roy, yaşadığısorunlar sebebiyle hikayeyi giderek daha karamsar bir hale sokar. Birsüre sonra masal ile gerçeği birbirine karıştıran Roy,kendi acılarından kurtulmak için Alexandria’yı dakullanmaya başlayacaktır.

Ülkemizde de If İstanbul kapsamında gösterilen film, BerlinFilm Festivali’nden de ödülle döndü. TarsemSingh’in 18 farklı ülkede, 26 farklı gerçek mekandaçekimlerini gerçekleştirdiği The Fall’da hiçözel efekt kullanılmadı. Yönetmenin titizliği sonucuçekim ve post-prodüksiyon aşaması 4 yıl süren film,ilk geniş gösterimini ancak 2008′de yapabildi.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2006

Gandhi (1982) izle
 • Site
 • IMDB
  8.1

20. yüzyılın ilk yarısında İngiliz sömürgesi altındaki Hindistan’da geçen film, bağımsızlık mücadelesi için İngiliz yönetimine karşı “Pasif Direniş”i örgütleyen Mahatma Gandhi’nin hayatından bir kesit anlatıyor.En iyi biyografik çalışmalardan biri olarak kabul edilen Gandhi, 11 dalda aday olduğu Oscar ödüllerinden “en iyi film” ve “en iyi yönetmen” dahil tam 8 ödülle döndü. Gandhi rolünde sinema tarihinin en iyi performanslarından birine imza atan usta oyuncu Ben Kingsley’nin ise “en iyi erkek oyuncu” dalında heykelciğe uzanmasıysa pek zor olmadı. Cenaze sahnesinde yaklaşık 300.000 kişinin yer almasıyla da bir film sahnesinde yer alan en kalabalık insan sayısı rekorunu da elinde bulunduran film, çarpıcı sahneleriyle hafızalardan silinmeyecek bir yapıt.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1982

Gully Boy (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.4

Mumbai'deki sokak rapçilerinin hayatlarına dayanan bir hikaye

Tür: Dram Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2019

Aşk Tarifi – The Hundred-Foot Journey (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Çok yetenekli bir aşçı olan Hasan Kaddam, ülkesindeki siyasi kargaşanın annesinin ölümüne sebep olması üzerine Hindistan'ı terkeder ve Fransa'ya göç eder. Burada yeni tanıştığı Marguerite'in de cesaretlendirmesiyle bir Hint restoranı açar, ancak restoranın tam karşısında bulunan Madam Mallory'nin lüks restoranı, aralarında amansız bir rekabetin doğmasına neden olacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2014

Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur – Barfi (2012) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Hem işitme hem de konuşma özürlü olan Barfi, Shuriti isimli genç bir kıza aşık olur..Fakat kızın ailesi buna karşı çıkar ve kızlarının normal bir erkekle evlenmesini isterler..Çaresiz kalan Barfi bu umutsuz sevdadan vazgeçer..Dram dolu bir yaşam öyküsü..İyi seyirler.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

Benim Adım Khan – My Name is Khan izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8

Rızvan Khan, annesi ile beraber sakin ve kimselerin olmadığı bir yerde yaşamaktadır. Annesini kaybeder ve kardeşi ile birlikte yaşamaya karar verir. Ve amerikaya gider. Hintli ve yeni boşanmış bir kadınla tanışır ve kısa zamanda evlenirler. Khan beyinde meydana gelen hasarlar sonucunda bir hastalığı vardır. Bu hastalık onu çevresinde soyutlar. Bir yandan hastalıkla uğraşırlarken Eşinin oğlu ırkçılar tarafından dövülerek öldürülür. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2010

Raman Raghav 2.0 (2016) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  7.3

Film, 60’lı yıllarda Mumbai’de 41 kişiyi öldüren ünlü seri katil Raman Raghav’dan esinlenen ve günümüzde geçen kurmaca bir hikâye anlatıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016

Pari (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Araba kazası sonrasında Arnab'ın hayatına giren bir kadın ve hayatının tümden değiştiren farklı bir yaradılıştaki kadındır,

farklı yaradılışta ki bu kadın için önemli olan her şey Arnab ile karşılaştıktan sonra yön değiştirir.

Tür: En Son Çıkan Filmler, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2018

Talaash (2012) izle
 • Site
  8.6
 • IMDB
  7.3

Polis müfettişliği yapan Surjan, yaşanan bir kaza sonrasında Karen’i kaybetmiştir. Bu dakikadan itibaren evliliklerinde birden fazla problem ortaya çıkmaya başlar. Diğer yandan Bollywood yıldızı Aman Kapoor ise, şüpheli gördüğü kazayı araştırır. Hayat kadını olarak yaşantısına devam eden Simran’ın olaylara dahil olması ile birlikte birçok gizli gerçek gün yüzüne çıkmaya başlar.

Tür: Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012

Dangal İzle
 • Site
  9.3
 • IMDB
  8.5

Phogat başarılı bir güreşçidir, iki tane de kızı vardır.Kızları babaları gibi güreşe merak sararlar ve babaları hem antrenör hem de babalık görevini yerine getirir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2016

Mistik Olay – The Happening (2008) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  5

Görünen bir uyarı olmadan ortaya çıktı. Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor.Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl? İyi seyirler.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2008

Ghajini İzle
 • Site
  8.7
 • IMDB
  7.3

Hindistan`ın en büyük iş adamlarından birisi Sanjay Singhania dır..Sanjay Singhania bir iş dönüşü sırasında evinde nişanlısı öldürülür,kendisi de ağır yaralı olarak bu olaydan kurtulur..Sanjay Singhania olay sırasında başına demir sopayla darbeler aldığı için kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve nişanlısını öldüren Ghajini den intikam almak için peşine düşer...İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2008

Kaabil (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Rohan Bhatnagar doğuşundan itibaren görme engelli olarak yaşam süren bir adamdır. Hayatının kadını olarak gördüğü Supriya ile tanıştığından kısa bir süre sonra evlilik ile mutluluğunu taçlandırmıştır. Her şey mutlu bir şekilde devam ederken genç karısının uğradığı tecavüz sonrasında hayatını kaybetmesi genç adam için yıkım olmuştur. Artık acısını içine gömmüş adam bundan sonraki hayatını karısının katillerinin hesap vermesine adamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

Kalbimdeki Aşk – Sanam Teri Kasam (2016) izle
 • Site
  9.4
 • IMDB
  7.3

Saru isimli genç kız sürekli olarak kendisinin güzel olmadığını ve kimsenin kendisini sevmeyeceğini düşünmektedir. Ancak evden babasının yanlış anlaşılma sonrasında kovması, Inder ile yolunun kesişmesine neden olur. Inder ise 8 yıl geçirmiş olduğu hapishane hayatını geride bırakarak kaçmış bir adamdır. Inder, Saru’yu gördüğü ilk andan itibaren aşık olmuştur. Ancak genç kıza layık birisi olmadığını düşündüğü için bir başkası ile evlenmesine müsaade etmiştir.

Tür: Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2016

Hindi Medium (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

Maddi açıdan orta sınıf bir yaşam süren Raj, zaman içerisinde yaptığı çalışmalar sonucunda zengin olmuştur. Aşırı şekilde modern bir hayata düşkün olan karısı Mita kendisini çok zorlamaktadır. Çünkü genç kadın okula başlayacak kızlarını yaşadıkları şehirdeki en lüks okula koymak istemektedir. Daha önce yaşam sürdükleri mahalleden taşınarak elit bir kesimde oturmak için gerekli taşınma işlemlerini diğer yandan yaptırır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2017