Rastgele Film
Yukarı Çık

İtalya Filmleri

Aç Kalpler – Hungry Hearts İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Konusu:Jude ve Mina, New York City'deki bir restoranda şans eseri karşılaşıp ilk görüşte birbirlerine aşık olan bir çifttir. İlişkilerinin bundan sonraki aşamaları da fazlasıyla hızlı bir şekilde gerçekleşir. Çok kısa bir süre içerisinde evlenen çift heyecanla ilk bebeklerinin doğumunu beklemeye koyulur. Mina hamileliğinin ilk aşamalarında bir medyuma gider ve medyum bebeğinin paranormal güçlere sahip özel bir çocuk olacağını söyler. Duyduklarının etkisinden kurtulamayan Mina, bebeğinin doğumuyla iyiden iyiye tuhaflaşmaya başlar. Çocuğu yetiştirme yöntemleri konusunda anlaşamayan çifti zorlu günler beklemektedir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2014

Cennet – Heaven (2002) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Philippa, İtalya'nın Turin kentinde öğretmenlik yapan bir İngilizdir. Kocası da aralarında olmak üzere pek çok sevdiğini uyuşturucu yüzünden kaybeden genç kadın, şehrin en büyük uyuşturucu taciriyle ilgili bilgilerle polise gider ancak kimse kendisiyle ilgilenmez.Bunun üzerine genç kadın, adaleti kendi kendine sağlamaya karar verir. Genç bir polis memurunun da yardımıyla tehlike dolu bir maceraya atılan kadın, genç bir dulken kaçmak zorunda kalan bir kurbana dönüşür.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2002

Melekler ve Şeytanlar – Angels & Demons (2009) izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Illuminati eski bir kardeşlik örgütüdür.Harvard üniversitesinde profesörlük yapan simgebilim profesörü Robert Langdon çok uzun zamandan beri katolik kilisesinin tutucu akıl almaz inanclarına karsı cıkmaktadır ve örgütün hala cinayetleri devam ettirdiğini duyunca şaşkına uğrar.Ünlü fizikçi Leonarda Vetra'nın cinayete kurban gitmesiyle langdon ve Vetra'nın kızı Illuminati'nin izini bulmaya karar verirler.Vetra'nın tek gözü oyulmuş ve göğsüne örgütün sembolüyle işaret bırakılmıştır.Bilim adamnın son bulduğu buluş çalınmıştır.Son buluşu ise son derece güçlü ve bi okadarda tehlikeli enerji kaynağı karşı maddedir.Papa seçimlerinin olduğu gün vATİKAN şehirinin altına saklanmıştır.Langdon ve Vittoria medeniyeti kurtarmak için Roma sokaklarında,kiliselerde bi arayış içindedirler.Gerilim dolu anların olduğu bu filmde son buluş medeniyetin yok oluşunamı sebep olacaktır..İyi seyirler..

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2009

İtalyan İşi – The Italian Job izle
 • Site
 • IMDB
  7

Charlie Croker, Los Angeles'lı soyguncu bir çetenin başıdır. Proje aşamasındaki büyük bir altın soygunu için şehir trafiğini kullanmaya karar verir. Soygun günü tüm trafiğin tıkanmasına neden olacak ve polislerin kendilerine ulaşmasını engelleyeceklerdir. Kurtuluş için trafiğin içinden sıyrılmayı kolaylaştıracak küçük arabalar ayarlar

69 yapımı soygun filminin yeniden çevrimi. İlk filmde Avrupa'da gerçekleştirilmesi planlanan soygun, bu defa Los Angeles'de gerçekleşiyor. İlk filmde olduğu gibi dönemin yıldız oyuncuları yer alıyor. Arabalar ise ilk filmde yer alan Mini Cooper'ın yeni modelleri.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2003

Lasciati Andare – Bırak Kendini – Let Yourself Go (2017) izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  6.2

Orta yaşları geride bırakmış huysuz psikanalist Elia (Toni Servillo), ayrı yaşadığı eşi Giovanna (Carla Signoris) ile halen aynı apartmanda komşu olarak yaşamını sürdürmektedir. Yaş ve kiloya bağlı olarak yaşadığı bazı sağlık sorunlarından ötürü spor yapmaya karar verir, ancak salon ortamını sevmeyince kişisel antrenör tutar. Antrenörü Claudia (Verónica Echegui) ise genç ve delidolu bir kadındır. İkili arasında eğlenceli olaylara gebe ve birbirlerinden çok şey öğrenecekleri bir dostluk başlar.

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2017

Fortunata (2017) izle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Fortunata, zorlu geçen evliliğinin yarattığı enkazdan kurtulmaya çalışan genç bir kadındır. Elinden tutan küçük kızından güç alan Fortunata, bir kuaför açmaya çalışır. Onun hayatta tek bir amacı vardır oda; önünde engel olmaya çalışan erkeklerle dolu bu dünyada mutlu olup, hayata karşı dimdik durmak.

Sergio Castellitto'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Jasmine Trinca, Stefano Accorsi, Alessanro Borghi, Edoardo Pesce, Hanna Schygulla yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Muz Joe – Banana Joe (1982) 720p İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Muz Joe (Bud Spencer) Afrikanın tropikal bir köyünde bütün çağdaş yaşam koşullarından yoksun olarak yaşamaktadır. Günün birinde kayığını işletmek için izine ihtiyaç duyduğunu öğrenir, izini almak için büyük kente gider. Yolda giderken ilk olarak televizyonu görür. Yolda karşılaştığı güzel genç kabare şarkıcısı Dorianne onu kadın gibi çekiciliklerin dünyasına çeker ve aşık olur. Gerekli olan izni alan Joe köyüne geri dönmeye karar verir yokluğunda mafya işleri devir almıştır. İşler kızışır ve mafyayı temelli dışarı attığında eski sakin yaşamına döner.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1982

Black Butterfly izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  6.1

Papillon Noir adlı Fransız gerilim filminin yeniden çekimi olan Black Butterfly’da başroldeki Antonio Banderas, karısı tarafından terk edilmiş, başarısızlığa uğramış bir senarist olan Paul'u canlandırıyor. Kariyerini kurtaracak bir senaryoya başlamayı umut eden Paul, ıssız bir dağ evinde inzivaya çekilir. Ancak ilham perisi bir türlü kapısını çalmamaktadır. Paul bu sırada otostop çeken gizemli yabancı Jack (Rhys Meyers) ile tanışır ve ona kalacak yer olarak evini önerir. Tuhaf bir kişi olan Jack, Paul'u rehin alır, onu yazmaya zorlar. İki adam en azından bir hikayeyi sonuna kadar getirecek bir ilginç bir oyun oynamaya başlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır. Olaylar giderek çığrından çıkar ve iki adamın mücadalesi bir ölüm kalım savaşına dönüşür.

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2017

A Ciambra (2017) izle
 • Site
  5.5
 • IMDB
  7

Pio Amato 14 yaşında olan ve büyümek için sabırsızlanan bir çocuktur. Çevresinde yerel İtalyanlar, Afrikalı mülteciler ve kendi grubu çingenlerle dolu bir bölgede yaşayan Pio, abisi Cosimo'yu her yerde takip eder. Sokakta yaşamak için gerekli olan tüm becerileri abisinden öğrenir. Cosimo kaybolduğunda ve işler kötüye gitmeye başladığında, Pio abisinin yerini alabileceğini kanıtlamak için öne çıkar ve gerçekten büyüyüp büyümediğini gösterecek imkansız bir kararla karşı karşıya kalır.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Hitler’e Suikast – Elser – 13 Minutes (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.0

Nazi askerlerinin Polonya'yı işgalinden iki ay sonra 8 Kasım 1939 günü, Nazi karşıtı marangoz Georg Elser Hitler'in Münih'te konuşma yapacağı ünlü Bürgerbräukeller salonuna bomba yerleştirir. Amaç Hitler'i ve partinin önde gelen isimlerini yok etmektir. Ancak Hitler o toplantıda konuşmasını kısa tutmuş ve parti liderleriyle birlikte beklenenden daha erken ayrılmıştır. Elser, İsviçre sınırından geçmeye çalışırken dedektifler ve Gestapo yöneticisi Heinrich Müller tarafından yakalanıp sorguya çekilir ve suikast girişiminin başarısız olduğunu bu şekilde öğrenmiş olur. Günler süren işkence seanslarının ardından itirafta bulunup planının ayrıntılarını anlatmaya başlar...

Gerçek olaylardan uyarlanan film, tarihin en ünlü direnişçilerinden Georg Elser'in hikayesini ele alıyor. Filmin yönetmeni Der Untergang ve Das Experiment filmleriyle tanınan Oliver Hirschbiegel.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2015

Hayat Güzeldir – La vita è bella – Life is Beautiful izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.6

1930'ların İtalya'sında Guido adlı kaygısız, tasasız bir Yahudi kitapçı, yakın bir şehirdeki güzel kadına kur yaparak onunla evlenmeyi başarır. Guido ve karısının bir oğulları dünyaya gelir. Aile mutlu bir şekilde yaşarken, Alman güçleri İtalya'yı istila edince, peri masalı bozulur. Yahudi toplama kampının dehşetinden oğlunu uzak tutmak için Guido, herşeyi bir oyunmuş gibi gösterir. Bu oyunun sonunda ödül ise bir tanktır. 1999'da 7 dalda Oscar'a aday olan film, en iyi yabancı film, en iyi erkek oyuncu ve en iyi müzik dallarında bu ödülü kazandı.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1997

Sen Benimsin – A Bigger Splash (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

Marianne ve yakışıklı sevgilisi Paul yaz tatilini İtalya'da volkanik bir adada bulunan evlerinde geçirmektedir. Marianne'nin eski sevgilisi Harry ve sevgilisinin güzeller güzeli kızı Penelope de bu ilginç seyahate dahil olur. Bööylece kıskançlık, aşk ve erotizm dolu bir yolculuk başlar. Yönetmenliğini Luca Guadagnino'nun üstlendiği filmin başrolleriniyse Dakota Johnson, Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts ve Ralph Fiennes paylaşıyor.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2015

The Others – Diğerleri izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Grace ikinci dünya savaşı sırasında büyük bir acı yaşamış ve kocasını kaybetmiştir. Artık çocukları tek başına yaşayacak olan Grace büyük bir eve taşınır. Çocukları gün ışığından çok rahatsız oluyorlardır ve bu yüzden evde perde hiç açılmaz. Ev işlerinin üstesinden gelemeyeceğini anlayan Grace eve gelen 3 yabancıdan yardımcı olarak yanlarında çalışmalarını ister. Bu üç kişi yaşlı karı ve koca , dilsiz genç bir kızdır. Grace in küçük kızı Anne, evde victor adında küçük bir erkek çocuğu gördüğünü söyler. Grace başta buna inanmaz ama zamanla varlığı kanıtlayan delillerle karşılaşır.

Nicole Kidman ' ın en iyi filmlerinden biri olan The Others korku filmi dalında çok başarılı bir yapımdır. Ve büyük finaliyle hafızalarda yer edecektir. İyi seyirler dileriz.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2001

New York Çeteleri – Gangs of New York izle
 • Site
 • IMDB
  7.5

1800'lü yılların ortalarında Amerika'nın Manhattan eyaletinin kenar mahallerinde yaşayan iki çete arasında şiddetli bir savaş hüküm sürmektedir. Bir yanda Amerika'nın yerlilerinden oluşan bir grup, diğer tarafta ise bu bölgeye sonradan göç etmiş olan İrlandalı katoliklerin oluşturduğu topluluk. Yerliler Bill the Butcher isimli acımasız bir lider tarafından yönetilmekte, İrlandalı göçmenlerin başında ise Dead Rabbits isimli bir lider bulunmaktadır. Aralarında başlayan kanlı savaş sırasında İrlanda çetesinin lideri öldürülür ve oğlu Amsterdam Vallon da babasının ölümüne bizzat tanık olur. Amsterdam, hem babasının katilinden intikam almak hem de şehrin hakimiyetini ele geçirmek için harekete geçmek zorundadır.
Usta yönetmen Martin Scorsese imzalı film, özellikle dev isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2002

Titus (1999) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Titus elde ettiği yeni güç ve zaferi Roma halkı ile kutlar aynı zamanda zaferin mükafatı olarakta Kraliçe Tamor ve çocuklarıda esir alınmıştır. Romalılar Kraliçe ve çocuklarının kurban edilmesini isterler fakat Tomor`un büyük oğlu kurban edilir. Tüm bu olaylar sonucunda Tomor acısını içine gömerek intikam arzusuyla yaşamaya başlar. Tahta Saturnunus`un gelişi ile birlikte Tomor ve Saturnunus evlenirler Tomor`un bu evlilikteki çek çıkarı oğlunun vahşice katledilmesine sebep olanlardan aynı derecede intikam almaktır

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 1999

Kiralık Katil – Le Samouraï izle
 • Site
 • IMDB
  8.1

Soğuk ifadesini hiç bir zaman kaybetmeyen, mükemmeliyetçi bir seri katil sonunda açık verir.İşlediği cinayetleri her zaman dikkatlice hazırlayan Hitman Jef Costello, sonunda, bir gece kulübü sahibini öldürürken biri tarafından görülür. Cinayet işlendiği esnada başka bir yerde olduğunu kanıtlamaya çabalasa da, köşeye sıkışır. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılıyor. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılmış, sinema sanatını derinden etkilemiştir. Hatta birçok filmde de 'Le Samouraï'ya göndermeler yapılmıştır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1967

Babalar ve Kızları – Fathers and Daughters İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.1

Babalar ve Kızları, eşinin ölümünden sonra 5 yaşındaki küçük kızına tek başına ebeveynlik yapmaya çalışan ve geçirdiği nöbetler dolayısıyla tüm hayatı değişen bir babanın, kızıyla kurmaya çalıştığı bağın ve yazarlık kariyerindeki inanılmaz değişimin hikayesini anlatıyor.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Grace of Monaco – Monako Prensesi Grace (2014) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.7

Şöhretini ve popüler hayatını geride bırakarak , Monaco Prensi ile evleen Grace`nin ilginç hayat hikayesini konu edinen harika bir yapım.. İyi seyirler diliyoruz.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2014

İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.9

Tuco (çirkin) ölü veya diri yakalanabildiği taktirde, ödül konulmuş birisidir. Nişancı Blondie (iyi) ise onun ortağıdır vee kasabaları dolaşarak birlikte işler yapmaktadır. Düzenledikleri oyun sonucu, Tuco'yu kanun adamlarına teslim eder ödülü alır. Aynı zamanda da Tuco'yu öldürülmekten kurtarır.
Daha sonra aralarında anlaşmazlık çıkar ve düşman olurlar. Tuco, Blondie'yi öldürmek için ararken Sentenza(Kötü) ile karşılaşır ve onun bir altının peşinde olduğunu öğrenir. Tuco, bu altınların saklandığı mezarlığın yerini bilmektedir; düşmanı olan Brondie ise mezarın ismini... Sonuçta iyi kötü ve çirkin üçlüsünün yolu mecburen mezarlıkta keşişecektir.

Tür: Western Filmleri

Yapım: 1966

Görevimiz Tehlike 3 – Mission: Impossible III (2006) izle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Gizli ajan ethan hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı owen davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor. 60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen görevimiz tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu j.j. abrams devam aldı. lost ve alias dizilerini yaratarak tv dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip abrams’ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil. üstüne üstlük genç yönetmen arkasına tom cruise gibi bir starla, capote’yle, uzun yıllardır hak ettiği oscar’a kavuşan philip seymour hoffman’ı da almış durumda

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2006

Once Upon A Time In The West – Bir Zamanlar Batıda izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.5

Unutulmaz western filmlerinden biri olan " Bir Zamanlar Batıda " Frank adında bir azılı suçlunun demiryollarının yapılması sırasında şirket patronlarınca kiralanır ve Ne pahasına olursa olsun demiryolu yapımı devam edecektir. Önüne kim çıkarsa çıksın buna engel olmamalıdır. Ve ne talihsizliktir ki jill'in kocası çıkmıştır ve yanlışlıkla öldürülmüştür. Ama Jill intikam almaya ve topraklarını terketmemeye kararlıdır. McBain Cheyenne ve Harmonica adlı iki kanun kaçağıyla anlaşan jill intikamını almak için Frank'in peşine yollar.

Tür: Western Filmleri

Yapım: 1968

Ruanda Oteli – Hotel Rwanda izle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Dünyanın öbür ucundaki bir ülkede, Rwanda'da 1994'de Hutu'larla Tutsi'ler arasında çıkan savaş yüzünden yüzbinlerce insan öldürülür. Sokaklar adeta bir ceset tarlasına dönmüştür. Tüm dünya yaşanan bu insanlık durumuna parmağını bile kıpırdatmazken, bir otel sahibi olan Paul, 1200 kişinin hayatını kurtarmak için inanılmaz bir özveri gösterir ve otelini adeta bir sığınağa çevirir.

Don Cheadle’a filmde sergilediği olağanüstü performans sonucu En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar adaylığı kazandıran film, gerçek bir insanlık dramı ve gerçek bir kahramanlık hikayesi.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2004

Point Break (2015) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  5.3

Genç bir FBI ajanı olan Johnny Utah (Luke Bracey), olağanüstü yetenekli ekstrem sporculardan oluşan bir ekibin dünya piyasalarını yerinden oynatacak çapta büyük kurumsal soygunlara imza attığı şüphesiyle ekibin içine sızar. Yeni arkadaşlarıyla çok büyük suçların içinde yer alan Utah, bir zaman sonra iki taraftan birini seçmesi gerektiğini anlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Spor Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Hannibal Doğuyor – Hannibal Rising İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Litvanya’da Sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki Hannibal Lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. Geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören Hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı Paris’e gider. Fakat Hannibal, Lecter Şatosu’na geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. Amcasının dul eşi Murasaki Shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu, yemek, müzik ve resim hakkında eğitir. Fakat Hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gördüğü korkunç kabuslardan kurtulamamaktadır. Tıp eğitimi almaya başlayan Hannibal kabuslarında gördüğü savaş suçlularını aramaya karar verir. Tek bir amacı vardır. Açlıktan ölmemek için gözleri önünde küçük kız kardeşini yiyen adamlardan intikam almak.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2007