Rastgele Film
Yukarı Çık

Rusya Filmleri

Yesterday (2019) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Yesterday, kendisinden başka dünyada kimsenin efsanevi müzik grubu The Beatles'ı bilmediğini fark eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ancak her şey kötü gitse bile çocukluğundan beri yanında olan en yakın arkadaşı Ellie onu sonuna kadar desteklemeye devam eder. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyadaki kimse The Beatles grubunun varlığından haberdar değildir. Durumdan faydalanmaya karar veren Jack gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını kendisininmiş gibi söylemeye başlar. Amerikalı bir temsilci olan Debra’nın da yardımıyla şöhret basamaklarını hızla çıkar. Ancak yıldızı parladıkça, her zaman ona inanan Ellie’yi kaybetmeye başlar. Eski hayatından uzaklaşan Jack, geç olmadan ait olduğu yere geri dönmeli ve tek ihtiyacının aşk olduğunu kanıtlamalıdır.

Tür: Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2019

Elena 2011 İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Konu: Elena and Vladimir are an older couple, they come from different backgrounds. Vladimir is a wealthy and cold man...
Puan: 7.8/10 (435 oy)
Süre: 109 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Yelena Lyadova, Nadezhda Markina, Aleksey Rozin, Andrey Smirnov
Konusu:Elena ve Vladimir eski bir çifttir ve farklı dünyaların insanlarıdırlar. Vladimir zengin ve soğuk bir adam, Elena mütevazı bir ortamdan gelen uysal karısıdır. birbirlerini geç bulmuşlar ve her birinin önceki evliliklerinden çocukları vardır. Elena'nın oğlu, kendi ailesini geçindiremeyen bir işsiz ve sürekli Elena'dan para istemektedir.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2011

Kuzular Kurtlara Karşı 2 – Volki i ovtsy. Khod sviney – Sheep and Wolves: Pig Deal (2019) izle
 • Site
  4.0
 • IMDB
  5.4

Kuzular Kurtlara Karşı 2, sürülerini dağıtmaya çalışan Gark ve kurt sürüsüne karşı zorlu bir mücadeleye girişen Gri ve kabilesinin hikayesini konu ediyor. Küçük bir kasabada, sessiz ve huzurlu bir yaşam süren kurt ve kuzular herkesin dikkatini çeker. Onların bir arada mutlu mesut bir şekilde yaşaması pek görülen bir durum değildir. Bir gün kara kurtların efendisi Gark, kurt ve kuzuların bir arada yaşadığını öğrenir. Duydukları karşısında deliye dönen Gark, Gri adlı kurdun öncülüğündeki sürüyü dağıtmaya karar verir. Çünkü ona göre böyle bir durumun olması doğanın kanunlarına aykırıdır. Gark, vakit kaybetmeden kara kurtları ile birlikte yola koyulur. Kurt ve kuzular yaşamlarına tehlikeye atan Gark ve kurtlarına karşı birlikte hareket etmek zorundadır. Gark'ın kara kurtlarıyla karşı karşıya gelen Gri'nin kabilesi zorlu bir mücadeleye girişir. 2016 yapımı Kuzular Kurtlara Karşı filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Vladimir Nikolaev oturuyor.

Tür: Animasyon Filmleri

Yapım: 2019

Doroga na Berlin (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2015

Ayka (2018) izle
 • Site
  7.3
 • IMDB
  7.0

Ayka, Moskova’da yasa dışı olarak yaşayan ve aldığı borcu ödemek içi zorlu bir mücadele veren genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Ayka adındaki genç Kırgız kızı, Moskova’da yasa dışı olarak yaşamaktadır. Hamile olan genç kadının bebeğine bakacak maddi gücü yoktur. Ayka, bebeğinin doğumunun ardından onu hastaneye bırakmak zorunda kalır. Aldığı borçları ödeyebilmek için derhal işinin başına dönen Ayka, maaşını alamayıp işten atılır. Yaşayacak yeri ve parası olmayan Ayka, göçmenlerle dolu bir pansiyona yerleşir. Sadece bir ranza üzerinde yaşamını sürdüren Ayka’nın aklında olan tek şey ödeyemediği borcudur. Çalışma izni olmayan genç kadın bir yandan Moskova’nın mülteci mahallelerinde sokak sokak dolaşıp iş ararken, bir yandan da doğum sonrası oluşan kanaması ile uğraşır. Genç kadın yaşadığı zorlukların üstesinden gelip borcunu ödeyebilecek midir?

Dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda Tulpan filmi ile tanıdığımız Sergei Dvortsevoy oturuyor. Senaryosunu yönetmen Dvortsevoy ve Gennadiy Ostrovskiy’nin birlikte kaleme aldığı filmde Ayka karakterine Samal Yeslyamova hayat veriyor.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2018

Snezhnaya koroleva. Zazerkale – Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Kral Harald, sihri dünya üzerinden silmek ve sihirbazları kaçırmak için sadece sihir yeteneği olanların geçebileceği bir kapı olan "Sihirli Ayna"yı kullanarak insanları kandırır. Ailesinde bir tek kendisinde sihir yeteneği olmayan Gerda, Harald'ın planını ve ailesinin de bu tuzağa düştüğünü öğrenir. Sihir yeteneği olmamasına rağmen ailesini kurtarmak için engel tanımayan Gerda'ya dostları ve Karlar Kraliçesi'nin hayali yardım edecektir. Sevginin dünyadaki en önemli güç olduğunu öğrenen Gerda, kendi yeteneklerini de bu serüvende keşfedecektir.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

Sevgisiz – Loveless İzle
 • Site
 • IMDB
  7.7

Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü için yarışan Rus yönetmen Andrey Zvyangintsev’in “Loveless” isimli eseri soğuk bir gerilim filmi.
Rusya’nın modern tarihinin anlatıldığı filmde, Alyosha isimli 12 yaşındaki çekingen ve üzgün bir erkek çocuk, boşanma aşamasında olan ve her ikisinin de başka kişilerle ilişkisi bulunan anne ve babasıyla yaşıyor. Ailesi tarafından önemsenmeyen Alyosha, bir gün ortadan kaybolunca her şey değişiyor.
Anne ve babasının tartışmasına şahit olan küçük çocuk evden kaçmaya karar verir. Çocuğu arama çalışmaları ayrılma aşamasında olan çifti birbirine kenetlemek yerine daha da parçalar. İyi seyirler..

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017

Maşa İle Koca Ayı İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.8

Maşa ve koca ayının bitmek bilmeyen maceraları.İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009

Karlar Kraliçesi 2 – The Snow Queen 2 izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.3

2012 yapımı Karlar Kraliçesi'nin devamı olan filmde kahramanlarımız heyecan dolu yeni bir maceraya atılıyor. İlk filmde Karlar Kraliçesi'nin laneti sonrasında yaşananlar sona ermiştir. Cüce Orm nihayet sağ salim evine döneceği için mutludur. Ancak şehre geri döndüğünde düşündüğünden daha zorlu bir hayatla karşılaşır. Artık sıradan bir madencidir ve bu haliyle güzel cüce prensesine ulaşmak bir hayli zordur. Orm kahramanlık hikayelerini biraz cilalayıp ün kazanmaya karar verir, fakat söylediği her yalan yeni bir yalanı doğurunca kendini eski dostları Gerda, Kai ve Luta ile tekrar bir araya geleceği bir maceranın ortasında bulur.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Kara Deniz – Black Sea (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Bir grup insan denizaltında yolculuğa çıkarlar.Fakat her şey planlandığı gibi gitmez.Denizaltında bir şeyler yolunda gitmemeye başlar.Çıkmaza giren insanlar zoru görünce farklı karakterlere bürünürler.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Jack Ryan Gölge Ajan – Jack Ryan Shadow Recruit (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.2

Ülkede etkili bir rol oynayan ABD ekonomisi , Terörist bir rus grubu tarafından yok edinilmek istenilmektedir.. Komplonun gizlice planlanmış her detayı ustalıkla hazırlanıp faaliyete geçmektedir..CIA ajanı yetenekli ajan , Jack ise tüm gelişen olayları analiz edip kontrol altına almak için işe koyulur.. Her dakikası aksiyon dolu bir yapım sizlerle.. İyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2014

Child 44 – 44. Çocuk (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.5

Tom Rob Smith'in üçlemesinin ilk kitabından uyarlanan film, Stalin sonrası hayali bir Sovyetler Birliği ülkesinde geçiyor. Leo Demidov (Tom Hardy) adlı bir ajan, ülkedeki çocuk cinayetlerini araştırmaktadır. Ancak devlet ne çocuk cinayetlerinin, ne de bir seri katilin varlığını kabul etmektedir. Bu konudaki ısrarı nedeniyle sürgün edilen Demidov, sadece karısı Raisa'nın (Noomi Rapace) yardımıyla bu dosyayı çözmeyi kafaya takar.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Sobibor (2018) izle
 • Site
  9.5
 • IMDB
  6.3

Sobibor filmi, 2. Dünya Savaşı sırasında Almanlar tarafından kurulan Sobibor adındaki bir ölüm kampı ile orada tutsak olan Sovyet asker mahkum Alexander Pechersky'nin inanılmaz hikayesini anlatmaktadır. Pechersky zaman içinde hiç kimsenin oradan canlı çıkamayacağını ve kamptaki herkesi bir araya toplayıp ustaca bir kaçış planı düzenlemesi gerektiğini anlar. Ancak bu kaçış planı sadece bir kaç kişiyi değil tüm kampı kapsamak zorunda ve başarılı olmak zorundadır. Çünkü aksi halde Almanlar kimsenin gözünün yaşına bakmadan yüzlerce kişiyi hiç acımadan kurşuna dizmekten çekinmezler. Bu yüzden Pechersky'nin planını uygulamak için ilk önce içeride sivil bir birlik oluşturması gerekmektedir. Fakat bunu yapması hiç de kolay olmayacaktır, çünkü zaten sindirilen Yahudiler, Alman askerleri tarafından iyice korkutulmuş ve birbirlerine ihanet eder hale getirilmiştir!

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2018

Salyut-7 (2017) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.2

1985 yılında gerçekleşen olaylarda Sovyet Uzay istasyonu Salyut 7, Kontrol Merkezi’nden gelmekte olan komutları artık yanıtlamayı bırakır. Uzay istasyonu artık bundan sonraki süreç içerisinde açıklanması güç olan tahribatları yaşatmaya başlar. İnsanların başına gelen felaketlerden sorumlu tutulan uzay istasyonuna karşı artık bir savaş başlatılmıştır. Galip gelen taraf insanlar mı yoksa uzay istasyonu mu olacaktır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2017

Dragon Inside Me – On – drakon (2015) izle
 • Site
  8.8
 • IMDB
  6.9

Eski dönemlerde var olan bir krallık kendilerine musallat olan vahşi ejderhadan kurtulmak için ona her gelişinde güzel kızları kurban etmektedirler. Bu artık sarayda inançları gereği ritüel haline gelmiştir. Kralın amacı tahtını ve ülkesini koruma adına bu vahşeye göz yummaktır. Diğer yandan birbirlerine aşık olan iki sevgili ejderhanın kurbanı olur. Sevgilisinin ölmesini göze almayan genç adam hemen ejderhanın peşine düşüp onu yok etmeyi planlar.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Posledniy bogatyr (2017) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.6

Ivan, uzun bir süre yaşam sürdüğü bölgeden ayrılmıştır. Belogorie isimli farklı bir bölgeye gelerek burada farklı arkadaşlıkları edinmeye başlar. Yeni ülkesindeki arkadaş arayışları çocukluk dönemindeki bazı gerçekler ile yüzleştirmeye başlayacaktır. Aşk içerisinde geçen parlak geçmişi ölümsüzlüklere karşı etki göstermeye başlar. Dmitriy Dyachenko’nun yönetmenliğini yaptığı filmde Viktor Khorinyak, Mila Svatskaya, Ekaterina Vilkova gibi isimler rol almaktadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017

T-34 (2018) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.4

1944 yılında yaşanan bir efsanevi savaş sonrasında yıkılan T-34 tankı içinde kalarak esir düşen rus askerlerinin kaçış planı filmde konu edilmiştir. Şiddetli kavgaların yaşandığı ortamda kendilerinde buldukları inanılmaz cesaret ile, mucizevi bir işleri başarmanın peşinde olan bir grup askerin macerası nefesleri kesecek cinstendir. Ciddi hasar almış tankın yeniden eski gücüne kavuşturmak için yoğun bir çaba gösterilecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2018

Brest Kalesi – Brestskaya krepost – Brest Fortress (2010) izle
 • Site
  8.9
 • IMDB
  7.5

2. Dünya savaşında alman savaş gücü Brest kalesine gözleri dönmüş şekilde taaruza geçerler. Kaleyi savunmak bir kaç cesur kahramana kalmıştır Ve onlarda ellerinden geleni yapacaktır. 22 Haziran 1941 sabahında başlayan saldırı günlerce sürecektir. Kale içerisinde çaresiz, aç , susuz kalan askerler kanlarının son damlasına kadar savaşacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2010

Uçuş Ekibi – The Crew – Ekipazh (2016) izle
 • Site
  8.4
 • IMDB
  6.9

Başarılı bir pilot olan genç adam, saçma sapan bir emri yerine getirmediği için görevinden uzaklaştırılır. Bunun üzerine genç adam kendisine sivil hava yollarında bir iş bulur. Bundan sonraki yaşantısında acımasız ve dürüst şekilde olması için karar alması, meslektaşları ile arasını açmıştır. Asya’ya doğru yapılan uçuş esnasında ekip volkanik ada üzerinde bir tehlike olduğu mesajını almıştır. Böylelikle kurtarma için bir karar alınır. Acaba ekip işlerinde ne kadar başarılır olacaktır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

Aritmiya (2017) izle
 • Site
  8.5
 • IMDB
  7.6

Sağlık görevlisi olarak çalışan bir adam, işinde başarılı olmak istemiş olsa da, pek istediği sonuçları alamamaktadır. Evli olan genç adam, hastalarına göstermiş olduğu ilgiyi karısına göstermediği için evlilik hayatı da tehlikeye giriyor. Hastaları kadar karısının da önemli olduğunu düşünmeye başladığı anlarda, eşine daha çok vakit ayırmak için çaba harcıyor. Duygusallığın ön plana çıktığı filmi Boris Khlebnikov yönetiyor.

Tür: Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2017