Rastgele Film
Yukarı Çık

2015

Çarşamba 04:45 – Tetarti 04:45 (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Departure (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Andrew Steggall’ın ilk filmi Departure / Ayrılış, dokunaklı ve nostaljik bir büyüme öyküsünü konu alıyor. 15 yaşındaki edebiyat tutkunu Elliot, annesi Beatrice ile Fransa'nın güneyindeki yazlık evlerine gelir. Evi boşaltmak için yapılan bu yolculuk delikanlının hayatında bir dönüm noktası olur. Elliot hem ailesindeki sorunlara tanıklık eder hem de ilk kez âşık olarak eşcinselliğini keşfeder.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Kaçış 1950 izle
 • Site
 • IMDB
  4.1

1950 1970 yılları arasında Bulgaristan'da gördükleri baskıdan Türkiye'ye kaçmaya çalışan 3 Türk gencinin hikayesi anlatılıyor. Yapımcılığını ve genel yönetmenliğini İhsan Taş'ın üstlendiği Kaçış 1950 filminin kadrosundaysa Zeynep Gülmez, Atilla Saral, Burak Kaya, Efe Kopuz, Onur Bayraktar, İlker Gürsoy, Hüseyin Elmalıpınar, Mehmet Vanlıoğlu, Ender Turan, Ali Özkan Dinkçi, Şeyma Erdoğan, Gizem Güpür, Zülkef Yeşilbahçe, Hüseyin Özay, Mustafa Akkeçi, Nail Akkeçi, Aydın Pusa ve Emrah Doğan yer alıyor.

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2015

Amerika – Umrika (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.7

Hindistan’ın küçük bir köyünün sakinlerinden birinin Amerika’ya, nam-ı değer Umrika, seyahat eder ve orada yaşadığı maceraları eve gönderdiği mektuplar ile anlatır. Mektuplar köylülerin tartışmalarını kıvılcımlar ve köylüye umut aşılar. Fakat gizemli bir şekilde mektuplar kesilir. Bunun üzerine mektupları gönderen kişinin kardeşi Rama ve onun yakın arkadaşı Lalu ağabeyi bulmak için yola koyulur. Umrika, 1980’li yılların ortalarında insanların hayallerini gerçekleştirmek için göze alması gereken yolculukları eğlenceli bir dille anlamlandırıyor. Prashat Nair’in yazıp yönettiği filmin başrollerini Suraj Sharma ve Tony Revolori paylaşıyor.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Aşk Sana Benzer izle
 • Site
 • IMDB
  3.8

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Şövalye – Chevalier (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Lüks bir yatla Ege Denizi'ne balık avına çıkan 6 adam, yolculuklarının sonuna yaklaşmışken yatta yaşanan bir arıza nedeniyle denizin ortasında kalırlar. Sorun çözülene dek gemide "Şövalye" adlı bir oyun oynamaya karar verirler. Bu oyunda yaptıkları her şey karşılaştırılacak ve puanlanacak, sonunda galip gelen, şövalye yüzüğünü takmaya hak kazanacaktır. Zaman öldürmek için başladıkları oyun giderek hepsini etkisi altına alacak, üst düzeyde bir rekabet yaşanacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Doğuştan Kederli – Born to Be Blue İzle
 • Site
 • IMDB
  6.9

Konusu:Film; 1960’lı yılların sonunda caz müziğinin efsanesi Chet Baker’ın geri dönüşünü anlatıyor.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzik Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

One Breath – Bir Nefes (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  6.3

Yunanistan'daki kötü ekonomik koşullar nedeniyle Frankfurt'a giden Elena (Chara Mata Giannatou), Atina'da bıraktığı erkek arkadaşından hamile olduğunu öğrenir. Kürtaj için paraya ihtiyacı olan genç kadın, hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen Tessa ve Jan çiftinin küçük kızları Lotte'ye dadılık yapmaya başlar. Başlarda biraz zorlansa da dadılığa alışan Elena, bir gün sokakta Lotte'yi kaybeder. Telaştan ne yapacağını bilemez ve Atina'ya geri döner. Kızın kaybetmenin üzüntüsüyle adeta çıldıran Tessa (Jördis Triebel) Atina'ya giderek Elena'yı ve orada olduğunu düşündüğü kızını her yerde aramaya başlar.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Victor Frankenstein İzle
 • Site
 • IMDB
  6

Konusu:Victor Frankenstein Bilim dünyasını ayağa kaldırarak bir insan prototip üretmiştir. Asistanı ve çalışma ekibi ile büyük bir işe imza atarlar. Amaç insanlara zarar veren salgınlar ve bulaşıcı vürüslerden korumaktadır. Herşey iyi gitmiş iyi bir sonuç elde edilmiştir. Hastalıklara tedavi yöntemi bulunduğuna göre prototip insan tipinin imha edilmesi gerekmektedir. Yapılan ölüm şoklaması başarısız sonuç elde eder ve insan yaratık karışımı prototip Los Angeles sokaklarında terör estirmektedir. İyi seyirler dileriz.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Uzakta Kalan – Estranged İzle
 • Site
 • IMDB
  5.4

Konusu:January, 6 yıl sonra yurtdışında dönmek zorunda kalır. Ölümcül bir kaza onu geçici olarak tekerlekli sandalyeye mahkum ve hafızasını yitirir. Sadece ailesini değil, çocukluğunu geçirdiği her yeri unutmuştur ve her şeyi tekrar hatırlamak için bir keşfe çıkar. İyi seyirler.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

İmkansız – Impossible – Bu ke si yi (2015)izle
 • Site
 • IMDB
  4.8

Tür: Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2015

Tudo Que Aprendemos Juntos – Keman Öğretmeni izle
 • Site
 • IMDB
  6.8

Yetenekli kemancı Laerte (Lázaro Ramos), São Paulo Senfoni Orkestrası (OSESP) için katıldığı seçmeleri geçemedikten sonra mecburen şehrin kenar mahallelerinden Heliópolis'te bir lisede müzik öğretmeni olarak çalışmaya başlar. Çocukların durumu pek parlak değildir, ama içlerinden bir tanesinin, Samuel'in (Kaique de Jesus) yeteneği hemen dikkat çekmektedir. Ancak çocuğun başı, yörenin mafyasıyla derttedir, yine de Laerte, müziğin çocukların hayatına bir anlam katabilmesi adına daha çok mücadele etmesi gerektiğini görür.

Tür: Dram Filmleri, Müzik Filmleri

Yapım: 2015

Strangerland – Fırtınanın Ortasında (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  5.2

Konusu:Catherine Parker (Nicole Kidman) ve eşi Matthew Parker (Joseph Fiennes) Avustralya çöllerinin ortasındaki Nathgari adında bir kasabaya taşınır. Ancak hayatları, çocukları Tommy ve Lily'nin bir anda ortadan kaybolması ve hemen arkasından başlayan kum fırtınasıyla alt üst olur. Arama çalışmalarına, başta polis memuru David Rae (Hugo Weaving) olmak üzere kasaba halkı katılır. Çocukların hayatından duyulan endişe giderek artarken kasabalılar, Catherine ve Matthew'dan şüphelenmeye başlar. Bir yandan giderek yükselen boğucu sıcaklık, bir yandan kasabalıların tavırları ve çocuklarının yokluğu, Parker çiftini oldukça zor duruma sokacaktır.İyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2015

Wolf Warrior – Zhan lang (2015) izle
 • Site
 • IMDB
  5.5

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

Şimdi Nereyi İşgal Edelim? – Where to Invade Next İzle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Konusu:Belgeselleriyle ün yapan Michael Moore, bu defa Evliya Çelebi benzeri Finlandiya, İtalya ve Fransa benzeri ülkeleri gezerek Abd’nın toplumsal ve uygun fiyat problemlerine çare arıyor. Abd bu ülkelerden ne öğrenebilir? Moore bu ülkelerin neler önerdiğini temsili bir “istila” ile gösteriyor.

Tür: Belgesel Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk İzle
 • Site
 • IMDB
  2.2

Konusu:Sihirbazlık Okulunda Bir Türk İzle, Mehmet okulu sallamayan umursamaz bir öğrencidir zira liseyi bile zor bitirmesi herkesi şaşırtmıştır. Ailesi Mehmet'in okuması için büyük çaba sarfederken herşeyin iyi gittiğini düşünürler. Mehmet üniversiteye hazırlık yapmış ama sonuçlardan tamamen umutsuzdur Ailesi'nin bu durumdan haberdar olmaması için sürekli yalanlar uydurmayıda ihmal etmez çünkü babası biraz asabi ve okul konusunda titiz bir ailesi vardır. Mehmet okul ilişkisinin kötü gittiğini ailesine nasıl açıklayacağını düşünürken bir mektup gelir. Mektup Büyü ve Sihirvazlık okulundan gelmiştir. Mehmet ailesine Ünivesiteyi kazandığını ve yurt dışında okumaya gideceğini söyler. İyi seyirler..

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2015

Yola Çıkmak İzle
 • Site
 • IMDB
  3.8

Süre:90
Konusu:Filmde paralel gidip bir yerde kesişen hayat hikayeleri anlatılıyor. Samet Kadıköy'de bir bar fedaisidir. Uzun yıllardır görmediği anne ve erkek kardeşini görmeye gidecektir, nitekim hiçbirinin uzun yıllardır görmediği babalarını Konya'da bulmuştur.
Öte yandan Bursa'da yaşayan evli ve çocuklu bir kadın olan Ayşe, eşi ve 7 yaşındaki kızıyla sıradan bir hayat sürmektedir. Ancak hayatı, kızının okulunun güvenlik görevlisi Kemal ile tanıştıktan sonra değişir, Kemal ile kimsenin onaylamayacağı şekilde yakınlaşmaya başlar.
Ruhi Sarı, Ozan Bilen ve İrem Altuğ'un başrolde olduğu Yola Çıkmak filmi, yönetmen Evren Erdem'in ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi oldu.

Tür: En Son Çıkan Filmler

Yapım: 2015

Dehşet Odası – Green Room İzle
 • Site
 • IMDB
  7

Konusu:The Ain’t Rights adlı dört kişilik bir punk rock grubu, sorunlu geçen turnelerinin sonunda, son dakikada çıkan bir konser anlaşması sonrasında Oregon civarındaki izbe bir konser mekanında kendilerini bir odaya kapatılmış bulurlar. Tüm tanıkları yok etmeye iyice kararlı dazlak kafalı neo-Naziler, bu konser turunun değil aynı zamanda hayatlarının da sonu olabileceğini işaret etmektedir. İntikam’ı takip eden yeni filminde Jeremy Saulnier bizi gene insan ruhunun karanlık köşelerine taşıyor ve aynı zamanda hayatta kalma alt-türüne farklı bir bakış atıyor. Saulnier bu sefer kolektif bir şiddet eyleminden yola çıkarak karakterlerini gene aşırılıkların ve dehşet verici durumların sınırlarına doğru itiyor. Şimdiden kült bir korku klasiğine dönüşen Dehşet Odası senenin en tedirgin edici filmlerinden biri olmaya aday. Hatta sizi de karanlık dünyasına kapatıp, film sona erdikten sonra bile nefessiz bırakabilecek kadar!

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2015

İblis – Demon Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Yeni evlenen bir çifte düğün hediyesi olarak eski ve biraz tuhaf bir ev hediye edilir. Düğün kutlmaları sırasında damat Piotr'in içine gizemli bir ruh girmiştir ve artık kontrol gizemli gücün elindedir. Polonya'da evlenen çift hayatlarının kabuslarını en mutlu günlerinde yaşarlar. İyi seyirler..

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2015

Bana Adını Sor Sansürsüz İzle
 • Site
 • IMDB
  5.7

Konusu:Yetiştirme yurdunda birlikte büyüyen Yasemin (Özge Borak) ve Hakan (Engin Hepileri) hayatları boyunca hiç ayrılmamıştır. Aralarındaki bağı bu kadar kuvvetli yapansa dostluğun yanı sıra Yasemin ‘in Hakan ‘a tek taraflı hissettiği duygulardır.. Hiç beklemedikleri bir anda Merve ‘nin ( Başak Parlak) hayatlarına girmesiyle Hakan ‘ın da Yasemin in de hayati değişir.. Fakat Hakan’ı bekleyen ve hepsinin hayatını sonsuza kadar değiştirecek kötü bir sürpriz vardır.
Bir yanda çocukluğundan beri kalbi aynı adam için atan aşkı için her şeyi göze almaya hazır sabırlı bir aşık; diğer yanda karşısına çıkan adam için sahip olduğu her şeyden, ailesinden, zenginliğin ihtişamından vazgeçmeyi göze almış bir kadın..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Ateşle Oynayanlar – Touched with Fire izle
 • Site
 • IMDB
  6.1

Konusu:Carla (Holmes) ile Marco (Kirby) iki manik depresiftirler ve tedavi gördükleri hastanede karşılaşırlar. Aralarında filizlenen romantizm, durumlarının güzelliğini ve ürkütücü yanlarını ortaya çıkartmakta gecikmeyecektir.

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Hayallerinin Peşinde – Dare to Be Wild İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Konusu:002 yılında Chelsea'de düzenlenen Flower Show'da altın madalya kazanan ilk irlandalı Mary Reynolds'ın hikayesi ekranlara geliyor.

Tür: Aşk Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2015

Ali Baba Ve 7 Cüceler izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Bahçe cüceleri yapıp satan Şenay Cüccaciye'nin sahibi olan Ali Şenay (Cem Yılmaz) ve İlber (Çetin Altay) işlerini büyütüp dünyaya açılmak için Sofya'da bir fuara katılırlar. Ancak fuarda işler istedikleri gibi gitmez ve başlarını büyük belalara sokarlar. Mançov adlı kötü kalpli bir adamın planlarından haberdar olan Şenay ve İlber, onun hain planlarını durdurabilmek için yeni tanıştıkları Memedov ve Veronika ile büyük bir mücadeleye girişirler.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2015

Cinderella – Sindirella (2015) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  6.9

Konusu:Ella annesini kaybetmiş ve babası başka bir kadınla evlenmiştir. Annesinin ölümünden sonra üvey annesi ve iki kızına bakıcılık yapmaya başlar. Babasınıda kaybeden Ella`yı daha zor bir hayat beklemektedir. Bir gün ormanda gezerken yakışıklı bir prensle tanışır ve hayatı yeniden değişmeye başlar. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2015

1 / 34
Daha fazla yükle