Rastgele Film
Yukarı Çık

Kevin Macdonald Filmleri

Kara Deniz – Black Sea (2014) Türkçe Dublaj İzle
 • Site
 • IMDB
  6.4

Bir grup insan denizaltında yolculuğa çıkarlar.Fakat her şey planlandığı gibi gitmez.Denizaltında bir şeyler yolunda gitmemeye başlar.Çıkmaza giren insanlar zoru görünce farklı karakterlere bürünürler.İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Sky Ladder: The Art of Cai Guo-Qiang – Göğe Uzanan Merdiven: Havai Fişek Sanatı izle
 • Site
 • IMDB
  7.4

Olağanüstü piroteknik gösterileriyle tanınan çinli sanatçı cai guo Qiang bu nefes kesen belgeselde şimdiye kadarki en muazzam projesini yaratıyor.

Tür: Belgesel Filmleri

Yapım: 2016

Boşluğa Dokunmak – Touching The Void (2003) Altyazılı 720p izle
 • Site
 • IMDB
  8.1

Film, 1985 yılında ingiliz dağcı iki gencin daha önce hiç kimsenin tırmanmayı başaramadığı Peru'daki Siula Grande zirvesine tırmanmaya çalışırken başlarına gelen akıl almaz kazanın gerçek hikayesini anlatıyor.İyi başlayan tırmanış gitgide bir kabusa dönüşüyor.Film daha önceden yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor.

Tür: Belgesel Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2003

Yaşamak İstediğim Hayat & How I Live Now (2013) Altyazılı izle
 • Site
 • IMDB
  6.5

Filmin Konusu: Saoirse Ronan , yaz tatilini değerlendirmek için ingiltere'de ailecek bir tatile çıkarlar. Ama işler ters gider ve kendini bir savaşın ortasında bulur. Ölmemek için savaşması ve kendini koruması gerekecektir. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2013

Devlet Oyunları – State of Play izle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Yapım : 2009, ABD / İngiltere , 132 dk.

Oyuncular

Ben Affleck (Stephen Collins) , Russell Crowe (Cal McCaffrey) , Rachel McAdams (Della Frye) , Jason Bateman (Dominic Foy) , Robin Wright Penn (Anne Collins) , Helen Mirren (Cameron Lynne) , Jeff Daniels (George Fergus)
Amerikan Kongresi’nin yakışıklı, soğukkanlı ve temkinli üyesi Stephen Collins (Ben Affleck), bağlı olduğu siyasi partinin geleceğini temsil eder. Savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanlığı gibi bir görevi vardır. Yaklaşan başkanlık seçimleri için partisinde tüm gözler onun üzerine çevrilmiştir. Onun araştırma asistanının ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine o güne kadar derinlerde bir yerde gömülü duran sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlar.

Araştırmacı gazeteci McCaffrey’nin (Russell Crowe) bu olaya ilgi duymasının iki sebebi vardır. Birincisi Collins onun eski arkadaşıdır, ikinci sebebi ise acımasız editörü Cameron Lynne’dan (Oscar ödüllü Helen Mirren) bu olayı araştırma görevi almıştır. Çaylak gazeteci partneri Della Frye (Rachel McAdams) ile birlikte katilin kimliği üzerindeki esrar perdesini kaldırmaya çalışan McAffrey, ülkenin güç dengelerini sarsacak bir komployu ortaya çıkartacak adımları atmaya başlar.

Sahte doktorların ve yozlaşmış zengin politikacıların var olduğu bir kentte çok önemli bir gerçeği öğrenecektir: Milyar dolarlar tehlikeye girmişse hiç kimsenin sadakati, güvenirliliği, sevgisi ve hayatı güvence altında değildir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

Dokuzuncu Kartal – The Eagle izle
 • Site
 • IMDB
  6.2

Marcus babasının onurunu gururunu kurtarmak için uzun bir yolculuğa çıkar.Sebebi ise İskoçyada M.s 140 yılında ortadan kaybolan Ninth savaşcılarını bulmak onun tek hedefidir.Olayın üstünden 20 yıl geçmiştir.. Marcus Romadan ayrılmakla birlikte her yerde bir ip ucu aramaktadır.Ninht lejyonlarına ne olduğunu mutlaka bilmelidir fakat aynı zamandada emrindeki askerlerin sorumluluğunu hayatlarını korumak zorundadır. Üzerinden 20 yıl geçen bu gizemli olayı çözmesinde ona esir olan Esca yol gösterecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2011

İskoçya’nın Son Kralı – The Last King of Scotland (2006) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.7

Idi Amin'in Uganda'sı ile ilgili neler biliyorsunuz? Dünyanın tanıdığı en vahşi diktatörlerden bir olan Idi Amin'in Uganda'sı ile bizleri tanıştıran film, insanlık tarihinin karanlık sayfalarından birine kamerasını çeviriyor.

Tıbbi bir misyonla Uganda'ya gelen genç doktor Nicholas Garrigan, bu uzak ve çok da fazla tanımadığı ülkeye doğru yola çıktığında oldukça idealist düşüncelerle yüklüdür. Fakat bu düşüncelerinin yerini büyük bir karanlığın alması uzun sürmez. Son derece katı ve barbar bir yönetim şekli yürüten Idi Amin'in emirleri altında, hareket sınırları oldukça dardır.

Garrigan'ın kriz anlarında soğukkanlı ve başarılı çalışmalar yürüttüğünü farkeden Idi Amin, kendisini özel doktoru ve kısa zamanda da en yakın arkadaşı olarak seçer. İlk zamanlar bunun onurunu yaşasa da Garrigan'ın, nasıl bir barbarlığın parçası yapılmak istendiğini anlaması uzun sürmeyecektir. Ama yanlışlardan geri dönüş, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Altın Küre'de En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kimseye bırakmayan Forest Whitaker'in muhteşem oyunculuğu ile inanılmaz bir gerçeklik kattığı film, katıldığı pek çok festivalden de ödüllerle döndü. Sırada ise Oscar var!

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım: 2006