Rastgele Film
Yukarı Çık

Ron Clements / John Musker Filmleri

Aladdin izle
 • Site
  7.2
 • IMDB
  8

Prenses Jasmin sarayında hiç mutlu değildir. Yaşı artık büyümüştür ve saray bahçesi artık ona dar gelmektedir. Biran önce sarayın dışındaki dünyayı keşfetmek ister ve gizlice saraydan ayrılır. O sırada hırsızlık yapan Alaaddin muhafızlardan kaçmaktadır .Ve jasmin ile karşılaşırlar.Aralarında ilk görüşte bir kıvılcım olur.ve artık ikilinin macerası başlar.İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1992

Herkül – Hercules (1997) Türkçe Dublaj 720p izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Yunan Tanrısı Zeus ve karısı Hera’nın çok güçlü olan bir oğulları dünyaya gelir. Zeus'un kötü niyetli kardeşi Hades , abisi öldürüp yerine geçmek ve Olimpos'un tek hakimi olmak istemektedir. Titanlar okyanusa hapsolmuştur bir şekilde burdan kurtulurlar. Hades'in yerini bulmakta gittikçe zorlaşmaktadır. Olimpos'un işgal edilmesine çok az kalmıştır. Tüm düşmanlar yaklaşmaktadır. Kentin tek savunucusu Herkül kalmıştır. Ve bu görevi layığıyle yapma niyetindedir.. İyi seyirler.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1997

Define Gezegeni – Treasure Planet İzle
 • Site
 • IMDB
  7.1

Senaryo : Robert Louis Stevenson
Gösterim : 15 May 2003
Yapım :2003, USA
Süre :95  Dk ..
Konusu:Efsanevi bir define haritası galaksiler arası bir define avına esin kaynağı olur.Cesur genç Jim Hawkins'in ayağı bu haritaya takılır ve kainatın en muhteşem kaderine doğru yolculuğa çıkar.. İyi seyirler..

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2002

Prenses ve Kurbağa – The Princess and The Frog izle
 • Site
  1.0
 • IMDB
  7.1

Tiana isimli genç ve güzel bir prensesle prenslik günlerine dönmek için umutsuzca çabalayan yüssüz bir kurbağa gecenin birinde karşılaşırlar. Tiana,kurbağacığa acır ve onu bir kerecik olsun öpmeye razı olur. Ancak, ortada bir sorun vardır; zira öpücükten sonra Tiana’da bir kurbağaya dönüşür. Hem de çok güzel bir kurbağa :) İki kurbağa neler olup bittiğini anlamak için New Orleans bataklıklarında yaşayan cadı doktoru bulmak zorundadır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 2009

Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.6

Müzik : Howard Ashman , Alan Menken
Yapım : 1989, ABD , 82 dk.

Seslendirenler : Jodi Benson (Ariel) , Christopher Daniel Barnes (Prince Eric) , Pat Carroll (Ursula) , Jason Marin (Flounder) , Samuel E. Wright (Sebastian)
Bundan yıllar önce gösterime giren Oscar ödüllü Disney klasiği Küçük Deniz Kızı (The Little Mermaid) yenilenmiş bölümleriyle tekrar izleyici karşısına çıkıyor. Hans Christian Andersen’in ünlü masalından uyarlanan bu çizgi filmle sinemaseverler, denizler altı dünyasına bir yolculuk yapacaklar ve insanların dünyasının bir parçası olma hayalleri kuran genç, ateşli, ve bağımsız ruhlu deniz kızı Ariel’in serüvenlerini izleyecekler.

Rüyalarının prensiyle tanışmaya karalı olan Ariel, bu uğurda Ursula adlı şeytan ruhlu denizaltı büyücüsüyle pazarlık yapmaktan çekinmez ve sesini ödünç verdiği bu pazarlık sonucunda bir çift bacağa sahip olarak yakışıklı insan prensi Eric’in dünyasına ayak basma şansına sahip olur. Babası Kral Triton’un ve yengeç muhafızı Sebastian’ın bütün uyarılarını duymazlıktan gelen Ariel, kendisini suların derinliklerinde bulur ve çok geçmeden de sessizliğin her zaman altın değerinde olmadığını ve Ursula’yla girdiği pazarlığın içinde aklına hayaline gelmeyen oyunlar olduğunu keşfeder.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Aşk Filmleri, Fantastik Filmler, Müzikal Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1989