Rastgele Film
Yukarı Çık

Wes Anderson Filmleri

Büyük Budapeşte Oteli – The Grand Budapest Hotel (2014) İzle
 • Site
  10
 • IMDB
  8.1

Lüx bir otelin kapı görevlisi olarak çalışan Lobi görevlisi Mustafa ve Gustave H `nin iki savaş arasındaki dönemlerdeki kritik yaşam ölçülerini konu edinen oskarlı bir yapım.. İyi seyirler.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014

Köpek Adası – Isle of Dogs (2018) izle
 • Site
  7.0
 • IMDB
  8.2

Günümüzden 20 yıl sonra Japonya'da, köpek nüfusu kontrolden çıkıp, bir de 'köpek gribi' salgını baş gösterince, köpeklerin çöple dolu bir adada karantina altına alınmasına karar verilir. 12 yaşındaki Atari Kobayashi, oraya bırakılmış Spots adlı köpeğini bulmak için büyük bir cesaret örneği göstererek adaya gelir. Adanın diğer köpekleri, Atari'nin Spots'u bulmasına ve bunu yetkililere yakalanmadan yapmasına yardım edeceklerdir.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018

The Life Aquatic with Steve Zissou – Suda Yaşam (2004) izle
 • Site
  10
 • IMDB
  7.3

Steve Zissou (Bill Murray), belgeseller yapmak için dünyayı dolaşan efsanevi su altı kaşifi. En iyi arkadaşı ve iş ortağının yırtıcı bir köpekbalığı tarafından öldürülmesi bir yana gözden düştüğü dedikodularıyla da zor anlar yaşıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir gencin (Owen Wilson) çıkagelmesiyle kafası daha da karışıyor. Çünkü yardımcı pilot olduğunu söyleyen bu genç, Steve'in uzun yıllardır kayıp olan oğlu olabileceğini iddia etmekte. Sonuçta 'Zissou Ailesi'ni yeniden toparlayarak tam takım olarak denizlere açılan kahramanımız arkadaşını öldüren köpekbalığını bulmak ve yıpranan şöhretini canlandırmak için maceraya kalkışıyor. Amnerikan bağımsızı Wes Anderson'un özgün kara mizahıyla yansıyan yeni bir macera.. İyi Seyirler..

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2004

Moonrise Kingdom – Yükselen Ay Krallığı İzle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Yönetmen:Wes Anderson,
Oyuncular:Edward Norton, Bruce Willis, Tilda Swinton, Bill Murray, Harvey Keitel, Seamus Davey-Fitzpatrick,
Senaryo:Wes Anderson, Roman Coppola,
Yapımcı:Wes Anderson, Scott Rudin, Sam Hoffman, Jeremy Dawson,
Konusu:1960'lı yıllarda New England kıyılarındaki bir adada geçen filmde, birbirlerine aşık olan genç bir erkek ile genç bir kız beraber kaçmaya karar veriyor. Kasabadaki farklı gruplar iki genci bulmak için harekete geçiyor. Kasaba altüst olur. Ama bu çok da kötü bir durum olmayabilir.. İyi seyirler..

Tür: Aşk Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2012

Yaman Tilki – The Fantastic Mr. Fox izle
 • Site
 • IMDB
  7.8

Görüntü Yönetmeni: Tristan Oliver
Görüntü Yönetmeni: Alexandre Desplat
Dağıtım: Tiglon
Süre: 1 saat 27 dk

Konusu:Hikayenin kahramanı Mr. Fox isimli bir tilki. Mr. Fox ailesini beslemek için her akşam üç zengin çiftçiden tavuk, ördek ve hindi çalmaktadır. Sinirli çiftçiler tilkiden artık bıkmışlardır ve onu öldürmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Sonunda yakalanan tilki, çiftçilerden daha zeki davranarak yakalandığı yerden aç kalmamak için çıkmaya çalışır.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2009

The Royal Tenenbaums izle – Tenenbaum Ailesi izle
 • Site
 • IMDB
  7.6

Gösterim Tarihi: 22 Mart 2002 (Türkiye)
Konusu: Etheline ve Royal Tenenbaum yıllardır ayrı yaşamaktadırlar.Çiftin 3 tane yetşkin evladı vadır.Margot uvey kızlardır oyun yazarlığına ilgisi olduğu için bir senaryo kurmus ve 50 bin dolarlık Braverman ödülünü kazanmıştır.Diğer iki kardeşler Chas ; Uluslararası finans uzmanı olmuştur ve emlak alım satımı ile uğraşmaktadır.Riche ise spor faaliyetlerinde büyük başarılar göstermiş 3 yıl üst üste tenis turnuvalarında şampiyon olmuştur.Gençlik yıllarında süren bu başarı çocuklar ve aile için fazla sürmemiş daha sonra yıdızları sonmeye başlamıştır.Hayal kırıklığı ve başarısızlıklar ard arda gelmeye başlamıştır.Sebebine gelirsek son 20 yıldır ailede hep ihanetler felaketler hatalar olmasıdır bunların çoğunu yapan kişide Royal dir.Birgun beklenmedik bir şekilde Royal aile bireyleriyle görüşürüz ve ölümcül bir hastalığa yakalandığını ailesiyle birlikte zaman geçirmek istediğini söyler herkezi bir araya toplar.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2001

Küs Kardeşler Limited Şirketi – The Darjeeling Limited (2007) izle
 • Site
 • IMDB
  7.2

Oyuncular

Owen Wilson , Adrien Brody , Jason Schwartzman , Natalie Portman , Anjelica Huston , Roman Coppola , Camilla Rutherford , Amara Karan (Rita)
Babalarının ölümü sonrası Hindistan'a yolculuğa çıkmaya karar veren birbirinden ilginç karakterdeki üç kardeşin başlarından geçen fantastik olayların anlatıldığı The Darjeeling Limited, Wes Anderson imzalı...

Zengin bir oyuncu kadrosuna da sahip olan film, Owen Wilson, Adrien Brody, Jason Schwartzman üçlüsü sayesinde kahkahayı garanti ediyor gibi...

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2007